Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Muž si změnil pohlaví, stal se úspěšnou modelkou a teď mu vyhrožují smrtí! Má si totiž brát miliardáře!

Tiffany-Rose Davies vyrostla jako chlapec Niall.
+ Další 2 fotografie
Je inspirací pro všechny, kteří sdílí její osud a narodili se uvězněni v těle opačného pohlaví, než jakým se cítí být. Zároveň je ale díky úspěchu terčem mnoha extremistů, kteří jí neustále vyhrožují smrtí. Příběh Tiffany-Rose Davies (23) zkrátka rozděluje svět.

Třiadvacetiletá žena se narodila jako chlapec Niall, ale už ve třinácti věděla, že se chce stát ženou. To se jí podařilo, začala pracovat jako modelka a nakonec našla i vysněného muže, který si ji chce vzít.

Jenže kvůli chystané svatbě se zámožným přítelem jí nyní vyhrožují smrtí. Snoubenec, o kterém Tiffany mluví raději jen jako o Yaserovi, musel Tiffany dokonce pořídit ochranku.

„Někteří muslimové jsou bez sebe z toho, že si ho plánuji vzít, ale zároveň se mi dostává mnoho podpory od jiných muslimů. Především žen. Milujeme se a on se ke mně chová s ohromnou úctou. Je to ten pravý pro mě,“ uvedla Tiffany pro deník Mirror. Rovněž prozradila, že když poprvé 28letého muže potkala, tak vůbec netušil, že dříve byla mužem. Když se mu svěřila, tak byl v šoku, ale i přesto se do ní nakonec zamiloval.

Pravá láska je ale sotva argumentem pro extremisty, kteří považují změnu pohlaví za něco naprosto zakázaného. Tiffany je navíc díky své práci často vidět v médiích a otevřeně do nich mluví tak, aby upozornila na to, jak se k ní většinová společnost chová, a zároveň dodala sílu těm, kteří nemají odvahu veřejně přiznat, že jsou uvězněni v těle opačného pohlaví.

Mohlo by vás zajímat

Další články