Třiadvacetiletá žena se narodila jako chlapec Niall, ale už ve třinácti věděla, že se chce stát ženou. To se jí podařilo, začala pracovat jako modelka a nakonec našla i vysněného muže, který si ji chce vzít.

Jenže kvůli chystané svatbě se zámožným přítelem jí nyní vyhrožují smrtí. Snoubenec, o kterém Tiffany mluví raději jen jako o Yaserovi, musel Tiffany dokonce pořídit ochranku.

„Někteří muslimové jsou bez sebe z toho, že si ho plánuji vzít, ale zároveň se mi dostává mnoho podpory od jiných muslimů. Především žen. Milujeme se a on se ke mně chová s ohromnou úctou. Je to ten pravý pro mě,“ uvedla Tiffany pro deník Mirror. Rovněž prozradila, že když poprvé 28letého muže potkala, tak vůbec netušil, že dříve byla mužem. Když se mu svěřila, tak byl v šoku, ale i přesto se do ní nakonec zamiloval.

Pravá láska je ale sotva argumentem pro extremisty, kteří považují změnu pohlaví za něco naprosto zakázaného. Tiffany je navíc díky své práci často vidět v médiích a otevřeně do nich mluví tak, aby upozornila na to, jak se k ní většinová společnost chová, a zároveň dodala sílu těm, kteří nemají odvahu veřejně přiznat, že jsou uvězněni v těle opačného pohlaví.