Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Muž si vzal 35 pilulek Viagry a nestačil se divit, co to s ním dělá

S partičkou povedených kamarádů byl jistý Daniel na party. Posilněné
alkoholem je nenapadlo nic lepšího než spolykat viagru.
Daniel Medford chtěl vědět, co to s člověkem udělá, když si vezme několik pilulek Viagry. S množstvím to ale opravdu přehnal a nechápal, co se děje. Jen erekci měl v kuse dlouhých 5 dní.

Totální hloupost napadla jistého šestatřicetiletého Daniela Medforda z Yorkshiru v Anglii. Nejspíš se hodně nudil, protože tohle může napadnout jedině totálního pitomce. 35 pilulek Viagry, to tu ještě nebylo!

Co se tak asi může stát, když se předávkujete viagrou. Partička kamarádů si vyrazila na mejdan a tohle je napadlo. Samozřejmě v tom velkou roli sehrál alkohol. Otec dvou dětí Daniel se po tomto experimentu hodně divil!

Poté, co spolkl pětatřicátou pilulku, začal vidět zeleně a vtom zpanikařil.

Ne jen že mu bylo opravdu strašně zle. Chvíli o sobě vůbec nevěděl. Pravděpodobně zkolaboval. Navíc se u něj objevila dlouhodobá erekce. Jak sám popisuje, nebyla permanentní. Ale pokaždé, když se během kritických pěti dní o něco otřel, okamžitě se mu postavil.

Když se vrátil z party, řekl o svém pitomém nápadu své ženě. Ta ihned zavolala záchranku. Na svého partnera byla naštvaná. Doufejme, že v ten moment zavolala i svému právníkovi a připravila s ním rozvodové papíry.

Vzít si příliš mnoho viagry je velmi nebezpečné. Kromě dlouhotrvající erekce může člověk upadnout do bezvědomí, může začít krvácet do mozku a nakonec může také zemřít. S viagrou by se mělo zacházet velmi opatrně.

To, co napadlo jistého muže, opravdu nikdy nezkoušejte! Nestojí to za to! Daniel Medford může být rád, že nezemřel.

Mohlo by vás zajímat

Další články