Jenže případ se pořádně zamotal hned na začátku. Po krátké sledovačce detektiv nachytal 33letou učitelku tance s jeho VLASTNÍM synem! O nevěře nemohlo být pochyb. Syn vyšetřovatele byl s Amber nahý pod dekou v jejím studiu, šaty rozházené všude kolem. Pro všechny tři to byl asi pořádný šok.

Amber rychle zadrželi policisté a bývalá roztleskávačka z NBA si teď ve vězení odpykává 30 dní za pohlavní styk s nezletilým.

Celý vztah údajně začal nevinným flirtováním. Učitelka tance kupovala žákovi její taneční školy oblečení a nakonec za něj dokonce zaplatila výlet do Disneylandu. Co se dělo tam, asi není potřeba vysvětlovat. Pro 17letého kluka to prý ale byla skutečná pohádka.

Amber totiž přiznala, že to s teenagerem dělala prakticky všude. Ve studiu, v autě, v domě její matky…

Soud zlobivé učitelce přidal k 30 dnům vězení ještě 150 hodin veřejně prospěšných prací a objeví se i na listině sexuálních delikventů.

Je ale jasné, že z toho 33letá žena vyvázla ještě dobře. Za podobné prohřešky totiž v USA padají i daleko větší tresty. Například o šokujícím případu Jennifer Fichter jsme vás informovali ZDE.