Byl jedním z nejtěžších mužů na světě, ale na rozdíl od jiných byl ze své tloušťky nešťastný. Ricky Naputi z ostrova Guam byl pět let upoután na lůžko a nemohl se ani pohnout, jeho morbidní obezita mu způsobovala velké zdravotní komplikace.

Přestože pohled na Rickyho nebyl nikdy vábný, i on se dočkal velké lásky, i když ona musela přijít za ním. Svou ženu poznal po telefonu a ta se zamilovala do jeho hlasu a duše. Nijak jí nevadilo, že bude mít téměř půltunového manžela.

Svoje manželství brala jako svoje poslání, o Rickyho se starala dnem i nocí. Umývala jej, krmila a pomáhala mu i se sebemenším pohybem a oba věřili ve šťastný konec. Ricky měl ve Spojených státech podstoupit bandáž žaludku a operaci, díky které by mohl začít žít jinak, ovšem operace se nedočkal.

Měl shodit alespoň padesát kilo, ale nakonec zemřel v devětatřiceti letech na obludné přejídání a těžkou obezitu. Jeho žena je ze smrti milovaného muže zoufalá a ani mu nepřišla na pohřeb. Nedůstojné bylo i převážení těla z jeho domova do pohřebního ústavu. Po dlouhých pěti letech, to byla jeho první cesta mimo čtyři zdi. Bohužel pro něj ale taky poslední.