Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Muž roku 2017 Matyáš Hložek: Promluvil o favoritkách Miss i o lásce!

+ Další 4 fotografie
Matyáš Hložek (24), loňský vítěz Muže roku, je u nového ročníku Miss Czech Republic už od začátku. "Byl jsem už na prvních castinzích a musím říct, že jsem s holkama soucítil, když mám něco podobného docela nedávno za sebou," svěřil Matyáš. Je tedy logické, že vlastně všechny finalistky, na jejichž soustředění v Chorvatsku je čestným hostem, jsou jeho favoritkami.

"Měl jsem náhodou čtyři dny čas, takže to bylo na poslední chvíli, kdy jsem kývnul, že na poslední soustředění v zahraničí pojedu. Zajímalo mě i to, jak se holky od castingů posunuly dál," vysvětlil Matyáš, který si ovšem mezi finalistkami novou holku nehledá.

Přítelkyni má Matyáš už pár měsíců. Jeho vyvolenou je dvorní modelka Beaty Rajské, krátkovlasá blondýnka Sára Struhařová. Žárlit na něj rozhodně nemusí, od dívek si drží patřičný odstup.

Sám už je v modelingu dávno jako ryba ve vodě, tedy letos už spíš sumec. "Je to zajímavé, ale od chvíle, kdy byl vyhlášený nový ročník a můj nástupce Jirka Kmoníček, tak mám jednu nabídku za druhou," je spokojený se svojí kariérou modela syn legendárního Standy Hložka.

A jaká jsou jeho kritéria, která by měla královna krásy splňovat? Krása prý prvořadá není. "Hlavní je charisma, inteligence, mít vnitřní krásu a empatii ke druhým," míní Matyáš.

Související články

Další články