Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Muž přestal pít pivo, zhubl skoro 70 kilo, ale narostly mu obrovské povadlé prsy! Pozor! Fota v galerii jen pro silné povahy

Lee Johnston zhubl, ale narostla mu prsa.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Osmatřicetiletý Lee Johnston se rozhodl zhubnout. Přestal pít pivo, upravil jídelníček a podařilo se mu pořádně shodit. Na hrudníku mu ale narostla prsa.

Když Lee začal hubnout, přestal pít pivo, kterého byl schopen vyzunknout sto kousků týdně. K tomu se přestal přecpávat tučnými jídly a zhubl ze 170 kilogramů na 99 kilo. Na hrudníku se mu ale objevila prsa velikosti 46D. Nemocnice mu je odmítla zadarmo operovat, takže se Lee rozhodl zveřejnit svůj příběh a zkusit tak změnit postoj úřadů.

„Vůbec se necítím jako muž. Všude mám na sobě oblečený volnější kabát, aby můj hrudník nebyl vidět. Počítal jsem s tím, že budu mít povislou kůži na břiše, ale tohle jsem vážně nečekal,“ postěžoval se Johnston deníku The Sun. Přestože zkoušel posilovat, s jeho hrudníkem to nic neudělalo.

Nakonec se rozhodl, že si operaci zaplatí sám, ale vůči rozhodnutí nemocnice se odvolal a stále čeká, že se mu podaří peníze získat zpět. „Myslím, že kvůli tomu, že jsem zhubl, nebudu muset trávit čas po nemocnicích z jiných důvodů, které souvisejí s obezitou. Celý život jsem poctivě pracoval a tohle rozhodnutí mě velmi mrzí. Nechci vypadat jako Brad Pitt, ale chci si připadat jako chlap,“ dodal Lee.

Související články

Další články