Osmatřicetiletý Lee Johnston se rozhodl zhubnout. Přestal pít pivo, upravil jídelníček a podařilo se mu pořádně shodit. Na hrudníku mu ale narostla prsa.

Když Lee začal hubnout, přestal pít pivo, kterého byl schopen vyzunknout sto kousků týdně. K tomu se přestal přecpávat tučnými jídly a zhubl ze 170 kilogramů na 99 kilo. Na hrudníku se mu ale objevila prsa velikosti 46D. Nemocnice mu je odmítla zadarmo operovat, takže se Lee rozhodl zveřejnit svůj příběh a zkusit tak změnit postoj úřadů.

„Vůbec se necítím jako muž. Všude mám na sobě oblečený volnější kabát, aby můj hrudník nebyl vidět. Počítal jsem s tím, že budu mít povislou kůži na břiše, ale tohle jsem vážně nečekal,“ postěžoval se Johnston deníku The Sun. Přestože zkoušel posilovat, s jeho hrudníkem to nic neudělalo.

Nakonec se rozhodl, že si operaci zaplatí sám, ale vůči rozhodnutí nemocnice se odvolal a stále čeká, že se mu podaří peníze získat zpět. „Myslím, že kvůli tomu, že jsem zhubl, nebudu muset trávit čas po nemocnicích z jiných důvodů, které souvisejí s obezitou. Celý život jsem poctivě pracoval a tohle rozhodnutí mě velmi mrzí. Nechci vypadat jako Brad Pitt, ale chci si připadat jako chlap,“ dodal Lee.