Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Muž pil měsíc každý den skoro 4 litry vody: Co to s ním udělalo?

Zdroj: Profimedia
Tak to je výzva. Wil Fulton se rozhodl, že po dobu 30 dnů vypije denně skoro 4 litry vody. Konkrétně galon, což je u nás v přepočtu 3,8 litru. Koupil si velkou plastovou láhev tohoto objemu a celý měsíc se s ní tahal všude, kam šel, aby si mohl hlídat, kolik do svého těla dostane tekutin. Jak mu to šlo?

„Od pití takového množství jsem očekával pozitivní výsledky – lepší pleť, víc energie, širší penis (no co, nikdy nevíte),“ píše vtipálek Wil na stránkách thrillist.com. Brzy si ale uvědomil, že to není taková legrace. „Stejně jsem to každý den dodržel. Hlavně tedy proto, že jsem byl za tenhle pokus placený. Navíc jsem chtěl zkusit něco nového.“

Prý do sebe nikdy kromě popíjení pivek s kámoši tolik tekutin nenarval. Dával si skleničku vody každých 20 minut a pořád chodil na záchod. Večer se mu nechtělo ani s kolegy na drink, protože představa dalšího pití ho děsila.

Po deseti dnech zjistil, že už nepotřebuje k povzbuzení ranní kafe. Díky vodě měl prý energie dost. Navíc mu neustálým taháním obří láhve s vodou zesílily paže.

Po patnácti dnech se mu prý opravdu zlepšila pleť a stále si uchoval energii.

Po pětadvaceti dnech mu energie stále zůstala, vyčistil se mu obličej, ale na záchod chodil stále stejně často. „Moje moč je úplně průzračná,“ popsal do detailů svoje poznatky.

Po měsíci pití skoro čtyř litrů vody musel uznat, že předtím nedodržoval pitný režim správně. Jeho tělo muselo být dehydrované a on rozhodně bude i v budoucnosti pít mnohem více.

Wil rozhodně doporučuje, aby i ostatní začali pít více čisté vody. Ale nemusí začínat rovnou s celým galonem.

Související články

Další články