Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Muž nechtěl ztratit svoji vnadnou krásku, tak musel akceptovat její zvrácené podmínky. O co šlo?

Tohle by si žádný chlap nenechal líbit.
+ Další 2 fotografie
Někteří lidé jsou pro vztah schopni obětovat prakticky cokoliv. I svoji důstojnost! Adam Gillet (27) bláznivě miloval svoji přítelkyni Beatrice Gibbs (22), že přistoupil na všechny její podmínky.

Adam Gillet miluje svoji partnerku natolik, že přistoupil na podmínky, které by se žádnému muži rozhodně nelíbily. Dívka totiž o vážný vztah nestála, ale muž ji jednoduše ukecal. A tak ho začala tak trochu vydírat a oznámila mu, že pokud chce být její přítel, musí jí dovolit mít sex s kýmkoliv jiným. On ji ale podvádět nesmí. Na zvrácený vztah upozornil portál Daily Mail.

Muž zřejmě v tu chvíli ztratil veškerou svoji hrdost, soudnost a smysly se mu pomátly, že s jejími podmínkami souhlasil. Dívka si tak legálně sexovala s ostatními muži a během roku stihla mít pět románků. I přes to, že mladík na dívku žárlí, představa, že by přišel o svoji sexy krásku, ho děsí ještě víc. Kdyby se mu to nelíbilo, tak by ho prostě opustila.

„Mám přítele, kterého miluji, ale také se smím bavit s jinými muži, když se mi zachce,“ směje se dívka. I přes to, že jim život řídí vnadná kráska, dvojice se pořád cítí šťastná. A to i teď, když všichni vědí, že je muž dobrovolně paroháč. On se snaží být nad věcí a prý mu hodně pomáhá, když si o jiných mužích se svojí partnerkou povídá.

Mohlo by vás zajímat

Další články