Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Muž narozený ve znamení Lva: Jak vypadá jeho partnerský a erotický horoskop?

Muž narozený ve znamení Lva: Jak vypadá jeho partnerský a erotický horoskop?
Zdroj: profimedia.cz

Zvesela pokračujeme v našem seriálu o vztazích mezi jednotlivými znameními. V minulých dílech jsme měli Berana, Beranku, Býka, Býčici, Blížence, Blíženkyni, Raka a Račici Dnes se podíváme na Lva.

Jaký je muž narozený v tomto znamení?

Lev je silná, sebevědomá a charismatická osobnost, rodilý vůdce. Má výborné organizační schopnosti, vyzařuje z něj přirozená autorita, je skvělý diplomat. Je také společenský, velkorysý a dobrosrdečný.

Muž ve Lvu má pochopitelně i slabé stránky. Je například egocentrický, pyšný a ješitný. Nesnese kritiku a neumí prohrávat. Potřebuje, respektive očekává obdiv, komplimenty a uznání přímo miluje.

Lev nesnáší nudu a jakékoliv omezování. Potrpí si na kvalitní věci a luxus.

Ve vztahu je dominantní, má rád všechno pod kontrolou. Chce sebejistou partnerku, ta mu však musí neustále dávat najevo, že je tu jen pro něj.

Muž ve znamení Lva je obvykle věrný, potřebuje "jen" svůj zástup ctitelek. Nebývá žárlivý – a když je, tak nemá obavy ze ztráty partnerky, ale z pocitu prohry.

Ženám se líbí. A on to ví, je přesvědčený, že ho chce každá. Při svádění používá velkolepá gesta, stále se zamilovává a odmilovává. Je silně sexuálně založený, Lev chce být tím nejdokonalejším milencem. Při sexu je energický, vášnivý, nápaditý a hravý. V posteli ho musíte obdivovat a chválit!

Erotogenní zóny? Záda. Miluje něžné doteky, ale i škrábání. Je to přece Lev.

On Lev + ona Beranka

Vztah ženy ve znamení Berana a muže ve Lvu je založený na vášni a osudové přitažlivosti. Umí si také vzájemně dopřát svobodu, kterou tolik potřebují. Ale pozor! Beranka je pořádně žárlivá, Lev by ji neměl zbytečně provokovat. Často dochází k rychlým emocionálním zvratům. Oba jsou pyšní a neústupní. Hádky snad vyvolávají, aby se mohli udobřovat. A nejlépe sexem, který oba tak milují.

On Lev + ona Býčice

Žena narozená v Býku Lva obdivuje, je mu oddaná a věrná. On zbožňuje její humor a vlídnost. Problémů je tu ale dost. Lev jí chce poroučet, ona ho ignoruje. On vyžaduje neustálé komplimenty, ona jimi neplýtvá. Muže ve Lvu rozčiluje její pasivita. V erotice to jiskří. Lev se díky smyslnosti Býčice cítí v posteli jako král. Opravdová zamilovanost překoná mnohé, chce to jen hodně trpělivosti.

On Lev + ona Blíženkyně

Tahle dvojka má perspektivu. Žena v Blížencích to s mužem ve Lvu umí. Ví dobře, jak polichotit jeho egu. Má pro Lva slabost, vzhlíží k němu, nechá si od něj poradit. Potíže může činit její nepraktičnost. V intimní sféře jim to klape skvěle. On je výborný milenec, ona ho vzrušuje svou představivostí. Pozor jen, Blíženkyně při milování myslí klidně na něco jiného, což Lev vycítí a dost mu to vadí.

On Lev + ona Račice

Žena v Raku se mu zdá náladová a majetnická. Sobecký Lev ignoruje její pocity. Musí se sobě přizpůsobit. Soužití zlepší děti, Račice se má o koho starat, dá mu víc volnosti. Ona by ho měla respektovat, ale zachovat si i důstojnost. Muž ve znamení Lva obdivuje ženu zvládající kariéru s domácností. Fyzická přitažlivost je ohromná. Vzájemně se doplňují. On je vášnivý a náruživý, ona citlivá a jemná.

On Lev + ona Lvice

Ti dva spolu věčně soupeří. Lev musí ve vztahu dominovat a Lvice chce totéž. On nesnese, aby ho zastínila ve společnosti. Ona se potřebuje realizovat a být uznávaná. A kdyby ona vydělávala více peněz než on, to by nevydýchal vůbec. Sex oba milují a je dokonalý. Lásku umí přijímat i dávat, jsou vášniví a pozorní. Když usměrní svou hrdost a přidají na pokoře, fungovat by jim to mohlo.

On Lev + ona Panna

Muž narozený ve Lvu má potřebu ochraňovat ženu v Panně. Při konverzaci s ní ztratí svou sebejistotu, ona ho okouzlí svou inteligencí, vřelostí a slušností. Vztah bude harmonický, dokud ho ona nezačne kritizovat a poučovat. Panna to se Lvem umí, ví, že je třeba ho chválit, dopřeje mu pocit, že vlastně rozhoduje on. Sexuální život je vášnivý a něžný zároveň. Tento vztah má šanci na úspěch.

On Lev + ona Váha

Výborná shoda. Žena ve Vahách bývá krásná, šarmantní a velmi slušná. Srdečný a velkorysý Lev přesně takovou ženu potřebuje. Musí na ni být pyšný, aby se s ní mohl chlubit. Obdivuje, jak umí skloubit práci s domácností. Ona mu zase dokáže neuvěřitelně lichotit. Shodnou se i ve financích. V posteli si rozumějí fantasticky, oba jsou vášniví milenci. Nudit se spolu ti dva nikdy nebudou.

On Lev + ona Štírka

Muž ve znamení Lva působí na Štírku jako magnet. Lev se utápí v jejím podmanivém pohledu. Přitahují se od první chvíle. Ona ho respektuje, on obdivuje její oddanost. Oba jsou ale tvrdohlaví. Ženu ve Štíru rozčiluje jeho arogance a pýcha. Jemu vadí její občasná odměřenost. I v sexu je to jako na houpačce. Ona by se měla víc uvolnit, dát mu najevo své city. Lev by se měl snažit svádět ji rafinovaněji.

On Lev + ona Střelkyně

Vynikající kompatibilita. Žena narozená ve Střelci i muž ve Lvu musí vědět, že jim je jejich protějšek zcela oddaný. Navzájem se zkouší, dokud se o tom nepřesvědčí. Ona by měla přiznat, co cítí a co od něj chce. On jí musí ponechat nezávislost. Pozor však! Střelkyně mu nehodlá jen tak skládat komplimenty, naopak umí být pěkně sarkastická. Jejich milování je něžné i vášnivé. Tito dva si sex vychutnávají naplno.

On Lev + ona Kozorožka

Muž ve Lvu obdivuje její vytrvalost, trpělivost a klid, žena v Kozorohu zase jeho veselou povahu a štědrost. Problémů je tu dost. On je mnohdy výbušný, ona tvrdohlavě mlčí. Ona nesnáší, když ji poučuje, či dokonce kritizuje. Ve financích se neshodnou, on si užívá utrácení, ona je šetřivá. V intimitě jsou také rozdílní, záleží, jak se k tomu postaví. Když se opravdu milují, dokážou překonat i nemožné.

On Lev + ona Vodnářka

Žena ve znamení Vodnáře nepřestane Lva nikdy překvapovat. Ona obdivuje jeho sebevědomí a štědrost, lichotí jí jeho pozornost. Muž ve Lvu jí musí dopřát volnost, Vodnářka mu na oplátku bude lichotit. Oba milují změny a nebrání se jim. Jsou také paličatí a neústupní, potřebují se naučit toleranci a trpělivosti. V posteli jim to funguje. Ona by si jen měla hlídat svou občasnou nepřístupnost.

On Lev + ona Ryba

Inteligentní a jemná žena v Rybách mu imponuje. Navíc je trpělivá a rozvážná, pravý opak Lva, čímž ve vztahu nastává rovnováha. Oba jsou věrní a oddaní, zároveň potřebují svůj prostor a důvěru od toho druhého. Pokud ji muž narozený ve Lvu bude do něčeho nutit, pravděpodobně ho opustí. V sexuální oblasti je žena Ryba chladnější, Lev jako jeden z mála v ní dokáže probudit vášeň.

Horoskopy na každý den najdete tady

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy