Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Muž má sto orgasmů denně a svíjí se v obrovských křečích! Kdo mu pomůže?

Dale Dereck (37) téměř nevychází z domu. Má totiž téměř 100 orgasmů denně.

V roce 2012 v září si při vstávání ze židle pohnul s plotýnkou a od té doby trpí syndromem neustálého sexuálního vzrušení. „Představte si, že se chcete rozloučit u rakve se svým otcem a v tu chvíli máte devět orgasmů, zatímco za vámi stojí celá vaše rodina,“ popsal situaci Mirroru muž, kterému tento problém přináší jenom potíže.

„Nemůžu jít ani mezi lidi. Co kdyby to viděly děti? Naposledy se to stalo, když jsem byl v obchodě s potravinami, kde na mě koukalo asi 150 lidí,“ uvedl Dale, který žije ve Wisconsinu se svou ženou April a dvěma dětmi, Christianem (12) a Taytenem (11). Rád by si s nimi zašel ven zahrát třeba fotbal, ale vzhledem k jeho postižení je to nemožné.

Dereck nemůže pracovat a živit rodinu. S April mají oddělené ložnice, protože orgasmy přepadávají Dalea, i když spí. "Je to hrozné, kdysi jsme byli tak šťastní. Modlím se, aby mu lékaři pomohli.“

„Dale velmi trpí, i když si někteří lidé mohou myslet, že to je jen v jeho hlavě, není. Jde o vážný zdravotní stav, který způsobuje obrovské křeče, a je to velmi bolestivé. Pokud mu nikdo nepomůže, může to mít vážné zdravotní i psychické následky,“ řekla gynekoložka Dena Harris z New Yorku. Doufejme, že zveřejněním příběhu najde Dale konečně pomoc.

Mohlo by vás zajímat

Další články