Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Muž, který se nechal sežrat anakondou: Je to podvodník a tady je celé video jako důkaz!

Zdroj: youtube.com
+ Další 4 fotografie

V minulém týdnu jsme vám psali o muži, který se pro vědecké účely nechal dobrovolně sežrat obří anakondou Aby celou akci přežil, navlékl se do speciálního obleku, na kterém byly umístěny kamery, a z důvodu nalákání zvířete se pomazal prasečí krví.

Jeho experiment se dočkal velké mediální pozornosti a všichni s napětím očekávali 7. prosinec, kdy měl kanál Discovery prostřednictvím pořadu Eaten Alive pořízené video odhalit.

Nakonec je ale všechno úplně jinak. Anakonda totiž přírodovědce vůbec nesnědla

Je pravda, že vědec měl už hlavu v její tlamě, ale poté, co ho dvoumetrákový had zalehl tak, že se nemohl ani hýbat a svou váhou mu začal drtit ruku, Rosolie zavolal o pomoc další členy týmu. Celá akce byla následně odvolána a dva roky příprav tak přišly naprosto vniveč.

Po nedělní televizní projekci se dočkal velké kritiky a zklamaných ohlasů od rozezlených diváků. Od show nazvané „Sežrán zaživa“ pochopitelně každý čekal přesně to, co sliboval titul Riskantní kousek navíc ohrozil členy filmařského štábu, kteří ho museli ze spárů anakondy nakonec zachraňovat.

Kdo ví, jaká hrůza by nás navíc čekala, kdyby byl přírodovědec opravdu sněden. Zatímco dříve se nechal slyšet, že celý pokus byl absolutně bezpečný, po jeho nezdařeném průběhu řekl, že vlastně hrozilo velké riziko udušení uvnitř těla hada.

Doufejme, že Rosolie aspoň dostojí svému slovu a peníze získané relací skutečně věnuje na ochranu plazů.

Související články

Další články