Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Muž, kterého na slavném videu kopl strojvedoucí při selfie do hlavy, by si mohl vydělat až neuvěřitelných 5 milionů korun!

Muž, kterého na slavném videu kopl strojvedoucí při selfie do hlavy, by si mohl vydělat až neuvěřitelných 5 milionů korun!
Zdroj: youtube.com

Určitě jste viděli video muže, který se rozhodl vyfotografovat selfie před projíždějícím vlakem a kterého při tom ho kopl strojvedoucí do hlavy. Nejste sami. Na YouTube toto video vidělo už přes 22 milionů lidí, což znamená, že se nejenže z Jareda Michaela Franka stává internetová celebrita, ale také pěkný boháč.

Když video zveřejnil a zjistil, že se začíná rychle šířit, ani chvilku nelenil a našel si licenční společnost, která zastupuje jeho práva a prodává záběry do televizních zpravodajství po celém světě. Ostatně, tohle video jste mohli vidět i ve zprávách na Nově

Nejen tím ovšem vydělává. Peníze dostane také od YouTube, které má docela individuální pravidla, ale odhaduje se, že jeho odměna by se mohla pohybovat okolo částky 250 tisíc dolarů, což je v přepočtu téměř 5 milionů korun.

Jared říká, že z peněz zaplatí svou cestu do Peru, kde video natočil, a také své budoucí studium. Rád by se přihlásil na filmovou školu.

Také máte najednou chuť nechat se kopnout do obličeje od strojvedoucího?

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy