Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Muž je závislý na opalování. Bizarnost, kterou pro to dělá, byste asi zkoušet nechtěli

Muž je závislý na hnědé kůži.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Někdo má závislost na jídle a jiný na opalování. U Karla Dinise (33) z Anglie to ale došlo tak daleko, že kvůli hnědé kůži podstupuje něco, nad čím zůstává rozum stát. A je to životu nebezpečné.

Karl Dinis musí mít pořád hnědý odstín pleti, a tak pro to dělá, co jen může. Je na opalování závislý natolik, že kvůli tomu riskuje i svůj vlastní život. Do těla si nechává každý den vpichovat speciální injekce z Číny, které mu pak vytvářejí tmavší odstín pleti díky stimulaci melaninu.

Denně si do těla píchá injekce s melanotanem, který jde ruku v ruce s pigmenty, a tak se jeho pleť zbarvuje dohněda. Aby toho nebylo málo, chodí k tomu ještě každý den do solária. Dokonce si ho koupil i domů a neuplyne jediný den, aby se neopaloval hodinu zepředu a hodinu zezadu.

„Uvědomuju si, co mi může opalování způsobit. Jenže neexistuje nic kromě rakoviny, co by mě od toho odradilo. Prostě miluju, když mám tmavou barvu kůže,“ řekl Karl.

Všichni ho varují, že injekce jsou ilegální a nikdo neví, jak vlastně fungují. Jenže Karlovi je to jedno, je prostě závislý na tmavé kůži a není schopen se toho vzdát. Zastavila by ho prý jedině rakovina. „Pro mě je prostě důležitější vypadat dobře než být zdravý,“ šokoval Karl.

Související články

Další články