Karl Dinis musí mít pořád hnědý odstín pleti, a tak pro to dělá, co jen může. Je na opalování závislý natolik, že kvůli tomu riskuje i svůj vlastní život. Do těla si nechává každý den vpichovat speciální injekce z Číny, které mu pak vytvářejí tmavší odstín pleti díky stimulaci melaninu.

Denně si do těla píchá injekce s melanotanem, který jde ruku v ruce s pigmenty, a tak se jeho pleť zbarvuje dohněda. Aby toho nebylo málo, chodí k tomu ještě každý den do solária. Dokonce si ho koupil i domů a neuplyne jediný den, aby se neopaloval hodinu zepředu a hodinu zezadu.

„Uvědomuju si, co mi může opalování způsobit. Jenže neexistuje nic kromě rakoviny, co by mě od toho odradilo. Prostě miluju, když mám tmavou barvu kůže,“ řekl Karl.

Všichni ho varují, že injekce jsou ilegální a nikdo neví, jak vlastně fungují. Jenže Karlovi je to jedno, je prostě závislý na tmavé kůži a není schopen se toho vzdát. Zastavila by ho prý jedině rakovina. „Pro mě je prostě důležitější vypadat dobře než být zdravý,“ šokoval Karl.