John Nicholson 26 let žil jako vegan. Měl zdravotní obtíže, trpěl obezitou a dušností. Od vážných zdravotních problémů ho zachránil až přechod na normální masitou stravu.

John během své veganské diety extrémně přibral. Na konci vážil 91 kilo. K obezitě se přidaly i problémy, jako je vysoký cholesterol, trpěl dušností, motal se, potil se a měl velké problémy s trávením. Neustále ho bolela hlava a trpěl syndromem dráždivého tračníku. A to i přesto, že striktně dodržel lékařská doporučení.

Jednoho dne se ale rozhodl, že to takhle dál nejde. Po 26 letech odříkání si dal steak. Zdravotní obtíže vymizely do 24 hodin.

„Od té chvíle jsem jedl červené maso čtyřikrát až pětkrát týdně. Hltal jsem tuk na kotletách, kuřecí kůži a hodoval na všem, čemu bych se měl podle zdravotníků vyhýbat. Efekt byl okamžitý. Po 24 hodinách se začalo mé zažívání zlepšovat,“ uvedl John ve své knize „Léčba masem“.

John okamžitě také začal hubnout a mizel mu tělesný tuk. Bolesti hlavy také zmizely a znovuzrozený muž má teď spoustu energie.