Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Můj manžel se stal mou nejlepší kamarádkou, říká mladá žena z Anglie

Obě jsou nesmírně šťastné, že tady pro sebe jsou. Celeste by to bez
Claire nezvládla.
+ Další 2 fotografie
Jednačtyřicetiletá Claire Atkins zažila po svatbě něco, s čím se dá jen těžko srovnat. Vzala si muže, který po pár letech v manželském svazku zatoužil stát se ženou. S tím se smíří málokdo. Claire to ale bere pozitivně. Teď má místo muže nejlepší kamarádku.

Claire a tehdy ještě Marcus se vzali v roce 2006. Společně počali tři děti. Manželství se zdálo být dokonalé až do chvíle, kdy Marcus přestal jevit zájem o sex.

Zpočátku Claire napadlo co asi každou ženu. Myslela si, že je v tom někdo třetí.

Marcus měl odvahu vyjít s pravdou ven až po šesti letech. Jednoho dne se strašně opil, spadl doma ze schodů a v podroušeném stavu to na Claire vybalil. Tehdy svou manželku přáním být ženou opravdu šokoval. Tohle nečekala.

Sama nějakou dobu chodila po barech a zklamání ze vztahu zapíjela.

Marcus, povoláním stavař, už dál nemohl lhát a předstírat, že je v těle muže spokojený. Rozhodl se prodat svou motorku, aby měl na zákroky pro změnu pohlaví.

V roce 2013 začal s hormonální léčbou a přejmenoval se na Celeste. Kvůli jejich dětem se rozhodli s Claire zůstat spolu.

Od té doby, co Marcus prošel změnou pohlaví, mají spolu úžasný vztah jako dvě nejlepší kamarádky. Ruku v ruce obrážejí různé mejdany a hledají pro sebe toho pravého.

V prosinci minulého roku podstoupila Celeste poslední zákrok a dokončila tak svou proměnu na ženu.

Obě dvě se shodují, že mají spolu mnohem lepší vztah, než když kdy předtím jako manželé. Obě také chtějí pro druhou to nejlepší. Hlavně aby byly šťastné.

Naštěstí se nemusejí přít o muže. Každá má úplně jiný vkus a požadavky. Celeste touží po krásném muži a Claire zase po výstředním typu se špinavou kombinézou, aby bylo poznat, že se nebojí práce.

Díky tomu, že byla Celeste v minulosti muž, brání svou kamarádku Claire před dotěrnými ctiteli.

Navzdory tomu, že je lidé odsuzují a myslí si o nich, že jsou na hlavu, obě přiznávají, že tak šťastné a spokojené ještě nikdy nebyly.

Jejich tři děti tatínka v těle ženy přijaly a nemají mu to vůbec za zlé. Nebýt Claire, přeměnu na ženu by Marcus nikdy nezvládl tak dobře.

Mohlo by vás zajímat

Další články