Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Mrtvola Paula Walkera trestá ze záhrobí svět: Rychle a zběsile 7 trhá rekordy! Ano, hrozí osmička!

Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Další fotografie
Rychle a zběsile 7, jehož fundovanou odbornou recenzi jsme vám přinesli již minulý pátek, se očekávaně stalo bombastickým megahitem, který láme rekordy návštěvnosti. Za pouhý víkend si tento díl v kinech po celém světě vydělal úctyhodných 392 milionů dolarů, což je zhruba o 392 milionů dolarů víc, než jste si za víkend vydělali vy.

Internet samozřejmě vzlykavě pláče, že se Paul tohoto nadstandardního úspěchu nedožil, ačkoliv si neuvědomuje, že onen úspěch tkví právě v tom, že to Paul zaparkoval o břízu. To se totiž i ti největší lahváčoví diváci, kteří intelektuálně onanují výhradně u Tele Tele a kteří nemají ani elementární povědomí o světové kinematografii, takže si myslí, že pan Wan je ten príma prodavač od nich ze sámošky, rozhodli vypravit do nejbližšího biografu, aby uctili památku svého gurua, o kterém pouze náhodně slyšeli od svého vnuka, že prý to byl „fakt hustej týpek, woe!“.

Samozřejmě je smutné, že nás opustil herec natolik významný a přínosný, že jej známe pouze z absurdně výplachové série Rychle a zběsile, která ukazuje dětem, že řídit jako hovado je vlastně totálně kůl, ale aby se každý jeho bigotní fanoušek bez špetky přirozeného nadhledu musel pokaždé, když si někdo zažertuje o jejich idolu, chovat jako zhrzená menstruující třináctka, tak to asi není něco v pořádku. To by nepochybně i sám Paul tyto idioty nabral na kapotu.

Filmu úspěch jednoznačně přejeme, neb v rámci svého žánru, kde je potřeba odložit mozek do zavařovačky a odejít do kina především s úmyslem se pobavit, se relativně vyvedl a směle se zařadil po bok jiných skvělých blockbasterových výplachů. Ale nevídané výdělky nad rámec ostatních dílů skutečně nejsou o tom, že by to bylo tak moc parádní. A teď si pojďme všichni sborově zaRIPovat.

Související články

Další články