Obřad se již chystá v Karviné a bude na něm jenom rodina. Blízcí si nepřejí, aby se z toho stal mediální cirkus. Monika (†36) a Klára (†8) budou společně pohřbeny, zatímco jejich otec zůstává i nadále v Egyptě a ze země nesmí vycestovat, dokud nebude ukončeno vyšetřování.

Police zatím probírá hlavně 4 možnosti, které za tragédií stály, a jejich výpis jsme vám přinesli tady! Přestože do případu záhadného úmrtí se již na žádost egyptských vyšetřovatelů zapojila policie, i nadále jen tápe na místě, neboť stále ještě nejsou výsledky nařízené soudní pitvy.

Sice tedy není jasné, jak matka s dcerou zemřely, ale příběh rodiny už nebude taková idylka, jak navenek prezentovala. Kamarádky potvrzují slova psychologů, že Kramný se svou ženou nechodili všude proto, že by se milovali, ale protože na ni hodně žárlil a hlídal si ji.

Ona byla ve vztahu nešťastná a nejodvážnější klepy dokonce hovoří o tom, že dcera Klára nebyla Petrova. To ale přátelé a příbuzní rodiny odmítají, podle nich otec svou dceru miloval a rozhodně nosila jeho geny.