Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mrtvá studentka Bára: Řešila drogami své propadání ve škole?

Bára nebyla poslední dobou zrovna dvakrát vzorná studentka.
Zdroj: Facebook.com

Tragická smrt krásné studentky Báry (19), která ve čtvrtek večer zemřela přímo na svém maturitním plese, stále vyvolává otázky, zda za ni mohou drogy, které si podle svědků měla před plesem nasypat do pití.

Policie odmítá potvrdit, že Bára zemřela přímo na předávkování drogami, jak to tvrdí svědci, a bude čekat na výsledky soudní pitvy. Odborníci na drogovou problematiku ale varují, že studentka dokonce ani nemusela vědět, s čím má „tu čest“. Podle Ivana Doudy nemuselo jít vůbec o extázi, ale jiný druh amfetaminu, jehož účinky se projeví až po čtyřiceti minutách. A pokud to někdo neví, hrozí v tomto případě rychlé předávkování.

Jiří Smejkal, ředitel soukromé Střední odborné školy multimediální a propagační tvorby, kde se právě Bára chystala k maturitě, o studentce tvrdí, že s ní nebyly žádné výchovné problémy a drogy u ní proto byly pro něj překvapením. „Šlo o studentku bez kázeňských problémů, s příjemným vystupováním, rozhodně bych neočekával, že má nějaké problémy s drogami,“ uvedl pro server Blesk.cz.

Jenže spolužáci devatenáctileté Báry tvrdí, že byli u toho, jak si do pití nasypala rovnou trojnásobnou dávku. Snad se alespoň na jeden den snažila zapomenout na svoje školní starosti, jelikož v tom posledním ročníku, maturitním, který jí byl osudný, si hodně zhoršila prospěch a z několika předmětů dokonce v pololetí propadala. Nebo byly špatné školní výsledky z toho, že si s drogami zahrávala už dříve, ale teprve na plese neodhadla správnou míru…

Související články

Další články