Stále nevyjasněné úmrtí modelky Kateřiny Netolické (†26) pořád nabízí více otazníků než odpovědí!

Redakce eXtra předevčírem upozornila na největší tajemství krásky, kterou našli v listopadu bez známek života ve vaně litvínovského bytu jejího snoubence, hokejového reprezentanta Jakuba Petružálka.

Tím tajemstvím je kickboxer Ondřej W.., se kterým zřejmě prožívala měsíce před svou smrtí utajený románek, o kterém nikdo nevěděl. Právě on byl podle mimořádně dobře informovaného zdroje eXtra z nejbližšího okolí rodiny zesnulé tím posledním, kdo s modelkou před smrtí hovořil.

Redakce z taktických důvodů mladíka doposud nekontaktovala, ani se o to nepokoušela. Nebylo proč, důkazů máme pro případný spor dost, a navíc víme, že by s novináři ze zřejmých důvodů nemluvil a stejně by musel z obav z Petružálkova okolí lhát, ale ozvali se nám další svědci, kteří pod příslibem anonymity přinášejí další zajímavé informace.

„On ji miloval a vlastně jenom rezignovaně čeká, že na něj stejně kápnou. Prý by jim řekl vše, co ví, po tom, co umřela, se zhroutil a přestal to před kámošema tajit,“ sdělil nám člověk, se kterým se Ondřej velmi dobře zná, a další, který nás kontaktoval přes prostředníka (redakce i přesto zná identitu jeho i všech zainteresovaných), vzkázal: „Nevím, od koho to máte, ale pravda to je, jen to trvalo kratší dobu, než píšete. Vzkazovat mu nic nebudu, zabil by mě, že jsem vám napsal, ale je to, jak píšete.“

Netolickou našli bez známek života ve vaně litvínovského bytu druhou listopadovou neděli. Za podivných okolností měli na místě zemřít i její dva psi, podle zjištění redakce to byl nakonec jen jeden, jehož smrt podle řekněme nepotvrzených informací nastala v souvislosti se zásahem policie, druhé zvíře má mít v péči matka modelky.

Ta podle soudní pitvy nezemřela cizím zaviněním a zřejmě nespáchala sebevraždu, oficiálně ale příčina její smrti zatím známa není. Pakliže neodešla sama, mohlo jít o srdeční zástavu související s její kickboxerskou kariérou. Netolická byla nejen dříve mimořádně úspěšnou modelkou, ale také mistryní ČR v tomto sportu, trénovala až šest dnů v týdnu. S hokejistou Petružálkem, který kvůli její smrti ukončil kariéru v Kazani (KHL) a válí za Litvínov, byla zasnoubená.

V minulosti měla velké psychické i zdravotní obtíže, které ale zřejmě za její smrtí nakonec nestály.

Sám Petružálek se nám ke kauze zatím nevyjádřil, na zaslané otázky nereaguje, stejně jako Policie ČR, která nám vzkázala, že případ je i přes oficiální komunikaci stále v šetření.

Aby ne, otázek zůstává stále příliš mnoho. Dá na některé odpověď sám odtajněný milenec?

Připravujeme další informace. Sledujte eXtra.cz.

Znáte podrobnosti o vztahu Ondřeje a Kateřiny? Víte něco o osudu druhého ze psů, který prokazatelně není u matky mrtvé? Máte informace o Ondřeji W. a důvodech jeho mlčení? Kontaktujte nás na redakce@extra.cz nebo přímo na redakční hotline 776 309 989