Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Mrkněte na sexy snímky pod vodní hladinou: Dcera Karla Vágnera Tereza oblékla krátké šatičky a potopila se jako mořská víla

Tereza Vágnerová fotila pod hladinou svůdné snímky.
+ Dalších 6 fotografií

Zpěvačka a herečka ze známého klanu Vágnerů Tereza Vágnerová (21) se pustila do odvážného projektu. Pro fotografa Jana Berghauera pózovala v rámci jeho diplomové práce pod vodou.

Focení probíhalo v bazénu hlubokém 2,2 metru a bylo velmi náročné. „Někdy jsem pod hladinou strávila i kolem půl hodiny. Dole jsme nafotili kolem šesti sedmi snímků, pak jsem dala potápěčovi znamení, jak na tom jsem, nadechla se kyslíku a zase se fotilo dál,“ prozradila eXtra.cz Vágnerová.

Zpěvačka prošla před focením školením, aby vše proběhlo podle přísných bezpečnostních pravidel. Po úpravě vlasů a nalíčení dostala Tereza kolem pasu závaží, které ji drželo pod hladinou. „Je to hodně o důvěře. Jednou se mi podařilo vdechnout vodu, což bylo hodně nepříjemné, když nemůžete vyplout nahoru,“ uvedla Vágnerová, kterou si prý student Berghauer pro svůj projekt sám vybral.

Mohlo by vás zajímat

Další články