Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mrkejte na zoufalce: Utratil statisíce, aby vypadal jako Ronaldo, ale je z něj ošklivá Miley Cyrus

Shanta na stadionu, sice neumí hrát fotbal, ale umí skvěle pózovat jako
jeho oblíbenec.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Superfanoušek nejslavnějšího fotbalisty Cristiana Ronalda (30) utratil už pořádný balík peněz za to, aby vypadal jako jeho vysněný hrdina. Je to pro něj prý lepší než být sám sebou. Jenže z toho vyšla ošklivá Miley v tmavovlasém podání.

Jasně, kdo by nechtěl být Cristianem Ronaldem. Je to fotbalová hvězda, dává góly, vydělává miliony, sbírá trofeje, vypadá dobře a otočí se za ním každá sukně. Jenže to, že by si někdo mohl přát se v příštím životě narodit jako nadaný čutálista s bambilionem na kontě, ještě neznamená, že se v současném životě rozhodne tak alespoň vypadat. Nebo ano?

Své si o tom myslí sedmnáctiletý Shanta Ronaldo (ano, opravdu si nechal změnit příjmení), který žije v Dánsku. Ten se do Ronalda zamiloval v roce 2009, kdy se uskutečnil slavný fotbalistův odchod z Premier League.

„Důvod, proč jsem najednou chtěl začít žít svůj život takový, jaký ho má on, byl, že je bohatý, slavný a žije prostě na plné pecky,“ uvedl Shanta pro Daily Mirror.

„Několikrát jsem se s ním osobně setkal, nedokážu ani popsat, jakou fantastickou bytostí Cristiano je. Teď už mě zná a ví, že existuju, takže vždy, když jedu do Madridu, můžu se s ním setkat, na což jsem neuvěřitelně hrdý,“ dodal nadšeně mladý Dán.

Jsme rádi, že Shanta je nadšený, ale my už tak moc ne.

Ostatně podívejte se do galerie, jak nepovedená kopie momentálně nezadaného fotbalisty vypadá, a nezapomeňte – vždycky je lepší být sám sebou, zůstat jako originál a jedinečný než žít jako nepovedená Miley Cyrus!

Související články

Další články