Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

MRAZIVÉ SVĚDECTVÍ NAPADENÉ HEREČKY ZELNÍČKOVÉ: Vše o muži, který se mě pokusil zabít

Herečka může být ráda, že útok přežila.
Zdroj: facebook.com, reprofoto TV Nova
+ Další fotografie
Napadená herečka Veronika Zelníčková, která málem nepřežila útok agresivního muže, propadá do depresí. Ale ještě než se stáhla sama do sebe, tak šla s pravdou ven. Kdo je vlastně člověk, co ji chtěl bez milosti připravit o život?

Když se herečka včera vrátila z nemocnice do domácí péče, tak našla sílu a odvahu promluvit pro televizi Nova a z jejího svědectví rozhodně nikdo nemůže být klidný. Ten chlap, co málem spáchal vraždu, byl jejím blízkým člověkem!

Ten ji nejdřív mlátil flaškou od piva, že jí rozbil ošklivě hlavu, a pak ji škrtil. Kdyby nezůstala duchapřítomna, tak už není mezi námi. Kousla ho totiž do ruky, vysmekla se agresorovi a utekla pryč.

Teď už se naštěstí cítí lépe „Je to lepší, ale mám otřes mozku, takže se mi pořád motá hlava a mám bolesti hlavy, protože je na několika místech zašitá.“

Jaký měl vůbec její známý, který dělal manažera její punkové kapele a dojednával jim koncerty, motiv?

„Vůbec nevím, proč to udělal. Nikdy jsem mu nic neudělala, ani ve zkušebně tomu nepředcházel žádný konflikt – nic. Normálně jsme se bavili, dali jsme si kafe a pak, když jsme odcházeli ze zkušebny, tak mě zezadu napadl.“

Útočníka členové kapely potkali teprve před několika měsíci, ale měli k němu velkou důvěru. Prý se v manažerování jejich skupiny našel.

„On se především prvně zajímal o kapelu, líbil se mu styl hudby. Zpočátku jsme se moc nestýkali, pak měl ale nějakou iniciativu, snažil se pro kapelu něco dělat, sháněl koncerty, vesměs se staral o kapelu vlastně jako manažer,“ otevřeně vypověděl Tomáš Krejza, přítel napadené Veroniky.

Teď se ale sympatická herečka stáhla do sebe a přiznala, že trpí dost velkými depresemi a nechce se s nikým vidět. Má strach z lidí. Což se není čemu divit po tomhle šíleném útoku.

Související články

Další články