Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Morbidní studentka uspořádala svůj vlastní pohřeb, chtěla vědět, jaké to je!

Zeng Jia leží ve své rakvi a zkouší si vlastní pohřeb.

Dvaadvacetiletá studentka Zeng Jia tráví svůj volný čas opravdu morbidními činnostmi, nedávno se rozhodla, že svou rodinu a přátele dostane do kolen tím, že je pozve na svůj pohřeb. A ona přitom bude žít!

Zeng Jia z čínské provincie Hubei si nechala připravit všechno jako na skutečném pohřbu a dokonce si obstarala i maskéry, kteří se specializují na mrtvé, aby jim dodali živější vzhled. Teď naopak po nich chtěla, aby ji namaskovali jako mrtvolu a její bledá pleť se hodila k té spoustě bílých a žlutých květin, co jí ležely v rakvi.

U rakve jí stála čestná stráž a z pohřbu se samozřejmě pořizovaly i fotky, vše bylo jako skutečné. Truchlící rodina a přátelé se tam sešli proto, aby ocenili, jak skvělou kamarádku a členku rodiny mají.

Zeng to ale vůbec nepřipadá morbidní. Jen chtěla vědět, kdo ji má rád. Hodiny proležela v rakvi se spoustou chryzantém kolem sebe a s panenkou Hello Kitty na hrudi. Po hodinách ležení vstala a šla normálně domů. Jediný poznatek, co si z toho odnesla, je, že díky dotyku smrti bude prožívat život o to intenzivněji.

Co by na tahle troufalá slova rozmazlené holky řekli lidé, kteří skutečně přežili svou vlastní smrt, to si snad ani neodvažujeme domýšlet.

Mohlo by vás zajímat

Další články