Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Morbidní studentka uspořádala svůj vlastní pohřeb, chtěla vědět, jaké to je!

Zeng Jia leží ve své rakvi a zkouší si vlastní pohřeb.

Dvaadvacetiletá studentka Zeng Jia tráví svůj volný čas opravdu morbidními činnostmi, nedávno se rozhodla, že svou rodinu a přátele dostane do kolen tím, že je pozve na svůj pohřeb. A ona přitom bude žít!

Zeng Jia z čínské provincie Hubei si nechala připravit všechno jako na skutečném pohřbu a dokonce si obstarala i maskéry, kteří se specializují na mrtvé, aby jim dodali živější vzhled. Teď naopak po nich chtěla, aby ji namaskovali jako mrtvolu a její bledá pleť se hodila k té spoustě bílých a žlutých květin, co jí ležely v rakvi.

U rakve jí stála čestná stráž a z pohřbu se samozřejmě pořizovaly i fotky, vše bylo jako skutečné. Truchlící rodina a přátelé se tam sešli proto, aby ocenili, jak skvělou kamarádku a členku rodiny mají.

Zeng to ale vůbec nepřipadá morbidní. Jen chtěla vědět, kdo ji má rád. Hodiny proležela v rakvi se spoustou chryzantém kolem sebe a s panenkou Hello Kitty na hrudi. Po hodinách ležení vstala a šla normálně domů. Jediný poznatek, co si z toho odnesla, je, že díky dotyku smrti bude prožívat život o to intenzivněji.

Co by na tahle troufalá slova rozmazlené holky řekli lidé, kteří skutečně přežili svou vlastní smrt, to si snad ani neodvažujeme domýšlet.

Mohlo by vás zajímat

Další články