Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Morbidně obézní žena se odmítala vdát tlustá! Prošla neuvěřitelnou proměnou a nyní je nepředstavitel­ně sexy!

Claire prošla neuvěřitelnou proměnou.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Claire Crowthers (31) se pěknou řádku let stravovala ve fast foodech a váha jí jednoho dne ukázala nelichotivých 90 kilogramů. To je při 161 centimetrech už pořádná váha!

Na pokraj morbidní obezity se Britka dostala především díky přejídání se pizzou a zmrzlinou. Přiznává, že ji její přeplněný diář velice stresoval a nervozitu zkoušela zajídat ve fast foodech.

Její tloušťky si ale začali všímat i ostatní a první z řady náznaků, že by měla shodit, přišel ze strany úplně neznámého člověka. Ten nelichotivě okomentoval postavu Claire, jen když kolem ní procházel na ulici.

„Byla jsem zděšená, a i když jsem věděla, že má pravdu, tak mě komentář ohledně mojí váhy od naprostého cizince naštval. Zároveň jsem se ale rozhodla, že se úplně změním,“ popsala počátek proměny Claire.

Další doporučení ohledně změny životosprávy přišlo od lékařů, kteří ji řekli, že je opravdu špatným vzorem pro své děti a kvůli váze se časem rapidně zhorší i její zdraví.

Když ji několik týdnů od těchto událostí požádal přítel Stephen o ruku, Claire mu oznámila, že dokud nezhubne, tak svatba vůbec nepřichází v úvahu.

Okamžitě se zapsala do místního fitness centra a začala na sobě tvrdě pracovat.

Postupem času se jí podařilo shodit přes 38 kilogramů a chlubí se jednou z nejvypracova­nějších postav, které kdy uvidíte.

Díky proměně došlo i na svatbu. Claire je proto živoucím důkazem, že shodit přebytečná kila skutečně jde! Musíte pouze chtít.

Budete následovat jejího příkladu?

Související články

Další články