Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Monika z Výměny manželek: Výstupy s Vaškem se podepsaly na mém těle!

+ Další fotografie
Když tak sledujete Výměnu manželek, tak máte pocit, že v každé české domácnosti se uklízí minimálně 4x denně a podlaha se vytírá nejlépe každou hodinu. Minimálně taková očekávání měl náhradní manžel Vašek, který přicházel pravidelně domů naštvaný z práce a vztek si vylil na Monice.

Monika šla do Výměny jenom kvůli penězům. Nijak se s tím netajila, s manželem a dětmi se má dobře, akorát potřebují finance na úpravu domu. 10 dní u náhradního manžela přetrpěla. Vašek byl prchlivý a pořád se chtěl hádat. Hlavně kvůli úklidu.

„Než aby mi to něco dalo, tak mi to spíš vzalo. Shodila jsem čtyři kila a zestárla o deset let. Já jsem si v minulosti podobným vztahem prošla, kdy chlap dokázal řvát na ženskou. My se doma nehádáme, takže jsem to tam v sobě hodně dusila, než abych se s ním hádala,“ popisuje Monika, kterou Výměna poznamenala nejen psychicky, ale i fyzicky.

„Chvílemi se s ním dalo normálně bavit, ale pak nastal vždycky zvrat, kdy jsem si říkala, co to je za člověka,“ říká Monika o Vaškovi, který na ni pravidelně vystartoval vždycky, když dorazil z práce.

Situace se zhoršila ve chvíli, kdy dorazila Vaškova matka, která po Monice začala všechno uklízet a navíc proti ní poštvala i děti.

Monika by Vaškovi doporučila, aby si svůj vztek vybíjel ještě předtím, než dorazí domů, a více si vážil své ženy.

Související články

Další články