Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Monika Marešová se stala tváří značky Smartwater. Lidé tuhle vodu odsuzují a považují ji za ekologickou katastrofu!

Monika to zřejmě nepromyslela.
Zdroj: smartwater_cz
+ Dalších 56 fotografií
Monika Koblížková (36) se nově stala tváří balené vody Smartwater. Tato voda je jiná v tom, že vzniká proměnou minerální vody na páru, její kondenzací a obohacením o minerály. Globální ambasadorkou je Jennifer Aniston, ale podle reakcí lidí to zřejmě žádný zázrak nebude. Odsuzují to hlavně z ekologického hlediska.

Monika Marešová Koblížková se stala novou tváří značky Smartwater, a i když na fotografiích vypadá půvabně a její jméno je reprezentativní, lidé tento produkt zcela zavrhli. I když se jedná o prémiovou vodu, lidé se bouří, že je zcela zbytečná z ekologického hlediska, a tak si nezaslouží ani tento název, protože rozhodně chytrá není.

„Další voda zbytečně zabalená do plastu. Ať začnou chlastat lidi vodu z kohoutku, tohle je fakt nesmysl,“ napsal v diskuzi pan Buben.

„Ekologický průšvih říznutý lidskou blbostí. Gratuluji k dalšímu nesmyslu,“ napsal Jirka K. Zřejmě nikdo nečekal takové pohoršení ze strany zákazníků a Monika si tímto krokem spíše uškodila, a lidé, kteří se věnují ekologickým aktivitám, jí vděční rozhodně nebudou.

Související články

Další články