Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Monika Marešová dostala podivný vzkaz! Že by konečně našla chlapa, který jí splní tajné sny?

Monika Marešová a její dekolt.
+ Další 3 fotografie
Monika Marešová zažívá léto bez chlapa a je z toho hodně nervózní. Společnost na horké večery jí už hledali v Blesku i ve fotoagentuře Profimedia. Nyní se na ni možná konečně usmálo štěstí.

Když jsme v redakci eXtra.cz viděli zoufalou snahu Moniky Marešové (40) sehnat chlapa, rozhodli jsme se, že jí pomůžeme.

Monika už si seznamku udělala přes Blesk a její zoufalé naříkání reflektovala i největší česká fotobanka – psali jsme ZDE.

Uveřejnili jsme tedy na stránkách eXtra.cz výzvu, že hledáme muže, který by se o paní Moniku dokázal postarat a do jejího srdíčka zase nalil pozitivní energii.

Čekali jsme, že se ozvou stovky mužů, bohužel se přihlásil jen jeden.

Ale to přeci nevadí! Proč by právě on nemohl být tím vyvoleným? Tím, který znovu naučí paní Moniku žít na plné koule? Který jí ukáže, že život není jen péče o dva syny, které má s Leošem?

Tajemný muž zaslal do redakce ještě tajemnější vzkaz. Jakou roli v jeho příběhu hrají Hracholusky? A co znamená, že neměl kontakt?

Známe celou adresu tohoto pána. Pokud bude Monika Marešová chtít, rádi vzkaz předáme.

Mohlo by vás zajímat

Další články