Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Monika Koblížková je stále oblíbenější. Leošova partnerka sbírá sympatie a mění slavného moderátora

Monika má u lidí plusové body. Především proto, že se nikde nevystavuje
a na nic si nehraje.
+ Další 4 fotografie
Vedle Leoše Mareše už jsme viděli několik osudových žen. Tou poslední je Monika Koblížková. Na začátku ne příliš oblíbená novinářka, která jak se zdá celou situaci ustála lépe, než mnozí čekali.

Monika Koblížková, dlouholetá módní redaktorka a žena, která se zamilovala do muže, po jehož boku prostě nejde zůstat v ústraní. Nastoupila do velmi těžké pozice. Lidé stále ještě ze všech Leošových partnerek nejvíce uznávají Moniku Marešovou, Leošovu první ženu. Každá, která přijde po ní, si musí vyslechnout veřejné komentáře ve stylu – Leoš by měl přestat blbnout a vrátit se zpět k manželce. Kobliha, jak se Monice Koblížkové přezdívá, ještě k tomu vstoupila do Leošova života potom, co se dva roky Mareš s předešlou partnerkou Faltýnovou scházeli a rozcházeli a vše poctivě reflektovala ať už jedna či druhá strana médiím.

O Koblížkové říkali, že je zlatokopka, že není v obličeji hezká a že chce pouze poskočit v kariéře. Žádné holce by se takové věci nečetly lehce. Pozici si nevylepšila ani tím, že ač sama novinářka, po tom, co se jejich vztah mediálně provalil, začala používat na všechny strany větu: „Nezlobte se, já s novináři nemluvím.“

Uběhlo déle než půl roku. A především po StarDance, kde bylo vidět, jak moc Koblížková Mareše mění – polidšťuje, si na ni lidé začínají zvykat. A co je velkým překvapením, neznámou dívku vedle něj vidí raději než Petru Faltýnovou, která o sobě po rozchodu s Leošem dala slyšet dvakrát. Jednou, když se zasnoubila, a podruhé její jméno proběhlo všemi médii celkem nedávno ve spojitosti s podezřením, že právě ona je tou celebritou, jež má být HIV pozitivní. To ale sama Petra a i její okolí několikrát razantně vyvrátily a celou věc dala modelka podle svých slov do rukou právníkům.

Klidná Monika, která kolem sebe nemá žádné skandály, je lidem zkrátka stále bližší. A o tom, že působí kladným způsobem na Leoše, se nemusíme ani bavit. To snad každý vidí.

Připomeňte si, jak si s Patrikem tento týden v Ranní show Evropy 2 hezky kluci zazpívali! Leoš vypadá na videu spokojený a v perfektní náladě.

Mohlo by vás zajímat

Další články