Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Moment, při kterém se vám zastaví srdce! Bomba vybuchuje těsně za dětmi v Sýrii, které právě dávají rozhovor!

Skupina malých dětíSýrii mohla být po smrti, pokud by neměly pořádné štěstí. Zrovna totiž dávaly rozhovor do kamery o hrůzách, které se v Sýrii dějí, když jim těsně za zády explodovala bomba.

Vše se stalo v Jobaru, jedné čtvrti Damašku, a záběry krásně ukazují, v jakém nebezpečí jsou malé děti v dlouhotrvající válce v Sýrii.

V rozhovoru mluví o tom, jak hrozivá poranění viděly a jak si pomalu zvykají na dopadající bomby. Také to pak ve videu dokazují, protože v dalších záběrech už z úkrytu se spokojeně usmívají. Všechny přežily.

„Nejprve nás bomby děsily, ale teď už jsme si na ně všichni zvykli. Viděl jsem, jak jednomu člověku upadla hlava a jinému ruka,“ říká chlapec v kšiltovce těsně předtím, než jim za zády vše exploduje.

Podle odhadů bylo během tři roky trvající občanské války v Sýrii zabito už přes 11 tisíc dětí. Některé kvůli podobným explozím, ale děti jsou také mučeny a popravovány.

Mohlo by vás zajímat

Další články