Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mojsejová skončila v blázinci! Zešílela, když ji policie chtěla odtáhnout k soudu! Hraje to, aby nemusela do lochu?

Nora Mojsejová je zavřená na psychiatrii.
Zdroj: facebook.com

Kontroverzní slovenská podnikatelka Nora Mojsejová (55) zase lítá v pořádném průšvihu.

Nedávno ji sice pustili z vazební cely, jenže na svobodě se dlouho neohřála. Teď je Mojsejová zavřená na psychiatrii.

Tam se bývalá hvězda reality show Mojsejovci, Šéfka nebo Čápi s mákem dostala poté, co si pro ni přišla podle serveru Topky.sk do domu její sestry policie. Nora se psychicky zhroutila, a tak je teď zavřená v Košicích na oddělení psychiatrie, kde ji čtyřiadvacet hodin hlídají dva policisté.

Zlé jazyky tvrdí, že Mojsejová tak trochu hraje divadýlko, a to proto, aby nemusela zpátky do lochu, kde už strávila 13 měsíců. Prokurátor ji tam totiž chce brzy poslat znovu a to se Mojsejové, která dříve žila v kýčovitém přepychu a hrála si na smetánku, nelíbí.

Mojsejová totiž stále trvá na své nevině. Bývalý společník František Kabrheľ, kterému se přezdívá Versace, ji obvinil z toho, že si od něj před šesti lety půjčila 853 tisíc eur (asi 26 milionů korun) a Nora tak trochu zapomněla danit. A vůbec je v tom příběhu tolik nepravostí, že se teď soud na Slovensku pořádně potí, aby to celé rozmotal.

Související články

Další články