Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Moje žena právě zabila naše děti, zněl hlas vyděšeného manžela na policii. Matka vraždu dcer plánovala!

Tisíce lidí se sešly, aby uctily památku dvou zavražděných dcer, kterým vzala život jejich vlastní matka. Případ, který se odehrál v Texasu, otřásl celými Spojenými státy. Matka údajně vraždu Kaylee (7) a Kenlie (5) plánovala delší dobu. Závažný trestný čin byl ohlášen otcem dívek.

Zločin, který se stal v Texasu, snad nemá obdoby. Žena jménem Sarah Henderson zabila své dvě děti Kaylee a Kenlie. Vraždu svých dětí údajně dlouho plánovala. Její manžel Jacob Henderson ihned po incidentu zavolal policii. „Moje žena zabila svoje děti a teď se snaží spáchat sebevraždu,“ zní na nahrávce telefonátu, kdy muž krátce po výstřelech volal na policii.

Sarah nyní čelí obvinění z vraždy i z toho, že čin plánovala dva týdny dopředu. Nikdo z místní komunity, která se sešla, aby uctila památku zavražděných, nerozumí tomu, co se vlastně stalo a proč, píše wvtm13.com.

Související články

Další články