Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mohla by změnit módní svět: 14 fotek bohyně Whitney Thompson, modelky nadměrných velikostí

Whitney Thompson vyhrála jako první plus size modelka show Amerika hledá
topmodelku.
Zdroj: Facebok/Twitter
+ Dalších 10 fotografií

Je to takový typický americký příběh, který vídáte ve filmech. Holka ze Zapadákova na pomezí Floridy a Alabamy, zvyklá na jižanskou výchovu plnou kostelů, ctění Boha, rodiny, pravicových kandidátů na prezidenta a královen plesu, se nechtěla někde upíchnout jako prodavačka v drogerii svého rodného města, ale toužila po tom stát se modelkou.

Bohužel pro ni samotnou měla pár kilo navíc, které na ní sice normální člověk nevidí, ale žrouti jednoho grepu denně, sedící v důležitých křeslech modelingových agentur, ano, čili dle jejich slov neměla šanci, dokud se z ní nestane anorektička se čtyřiceti kily.

Jako štěstí v neštěstí ale přišla módní revoluce, obyčejné ženy už měly plné zuby obálek s androgynními pakobylkami a začínaly se ozývat čím dál hlasitěji. Svět módy na to musel zareagovat. Vznikly tzv. plus size modelky, což jsou holky úplně normálních tvarů, pro něž nějaká tupá hlava vymyslela tohle hanebné označení, a začaly se nejen fotit do slavných magazínů, ale dobývat i přehlídková mola.

Whitney Thompson (25) tedy není jedinou plus size modelkou (pokaždé, když tohle musíme napsat, zkroutí se nám palec u nohy), ale je první takovou, která vyhrála vlivnou show Amerika hledá topmodelku. V její výroční 10. řadě už vítězka nevážila 45 kilo, ale takových obyčejných rozumných 75. A Whitney jede jako smyk. Fotí prestižní zakázky a už se nemusí bát, že skončí jako prodavačka v drogerii, kterou budou redneckové v kovbojských botách poplácávat po zadku a říkat: „Teda ty máš kejty, holka, jedna radost.“

Kde? Žádné nevidíme.

Související články

Další články