Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

MÓDNÍ POLICIE Z VARŮ: Jágr oslnil, Kopřivová vypadala skoro jako dáma a Stropnický měl raději zůstat doma a koukat na televizi

Jágr dokázal, že i striptérka po jeho boku může vypadat dobře. Martha
Issová působila jako sladká pralinka. Stropnický je unavený i z fotky.
+ Dalších 20 fotografií
Slavnostní zahájení 51. festivalu ve Varech si pro sebe podmanil hokejista Jaromír Jágr. Elegán v lakýrkách a padnoucím smokingu dokázal nemožné - i Veronika Kopřivová vedle něj na pár minut vypadala jako skutečná dáma. Kdo další při slavnostním zahájení oslnil?

Veronika Kopřivová věděla, že ve Varech musí zabodovat. Byla to její poslední šance, jak se vymanit ze škatulky holky s pochybnou pověstí. Šaty ve stylu jemné víly pro ni připravilo studio PONER. Tady pro Kopřivovou dělali také šaty na vyhlášení ankety Zlatá hokejka. Nutno dodat, že na Zlaté hokejce vypadala Kopřivová jako černá rajda. Tady se uklidnila a decentní šaty by sklidily úspěch i v zahraničí – třeba na Slovensku. Stříbrné psaníčko v ruce ale celkový dojem lehce shodilo zase někam směrem k německému strip baru. Naštěstí se Kopřivová mohla opřít o Jágra. Hokejista v kouzelných lakýrkách a perfektním smokingu ukázal, že se v Americe docela obstojně naučil orientovat v základních módních atributech.

Mezi největší hvězdy festivalu patří šedesátiletý představitel filmových padouchů Willem Dafoe. Do Varů si přijel pro Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. Na slavnostním zahájení za sebe nechal mluvit hlavně svou ostře řezanou tvář. Černý oblek a košile stejné barvy žádný prostor pro módní přesah nenabízí. Celkový dojem zabila černá vázanka. Vedle něj jako tmavá šmouha postávala jeho manželka. Také ona zvolila minimalistické šaty bez ozdobných prvků. Oba dva to nemysleli zle, ale působili dojmem „na Česko to přeci stačí“.

Martha Issová do Varů jezdí každý rok. Patří k té partě, která velmi ctí prezidenta festivalu Jiřího Bartošku. Na slavnostní koberec Martha vynesla lososové šaty značky CHATTY (tvrdí v Blesku), kde muziku měla doladit nabraná sukně. Celkový dojem je hodně rozpačitý. Polovina fanynek zajásala, že Issová vypadá jako rozkošný diblík. Druhá polovina žen a módních kritiček ale nechápe, proč Issová dobrovolně volí šaty, které ji rozšiřují.

Zřejmě největší rozruch vedle Jágra a Kopřivové způsobil Martin Stropnický se svou manželkou Veronikou. Stropnický všechny šokoval tím, jak za ten rok sešel. Je vidět, že funkce ministra mu bere životní energii, a je otázkou, zda měl jezdit do Varů a neměl raději odpočívat někde na chalupě. Blogerka Markéta Kuča o něm pronesla, že vypadá, jako by právě absolvoval kohoutí zápasy. Veronika Žilková měla vynést nějaké šaty, které by odvedly pozornost od jejího unaveného chotě. Nestalo se tak. Obyčejné šaty bez prvku překvapení a unavený stárnoucí elegán – takový dojem tahle dvojka po sobě zanechala.

Mohlo by vás zajímat

Další články