Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Módní policie z Miss Czech Republic: Hastroš Elis Mraz, půvabná Puhajková a hříšná Myslivcová

Módní policie z Miss Czech Republic: Hastroš Elis Mraz, půvabná Puhajková a hříšná Myslivcová
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
miss czech republic
Ve čtvrtek večer proběhlo velké finále Miss Czech Republic, jehož vítězkou se stala nádherná Karolína Kopíncová, která bude reprezentovat Česko na Miss World. Galavečer si samozřejmě nenechaly ujít známé české osobnosti. Kdo z přítomných svým outfitem zabodoval a čí model byl úplně mimo?

Finále Miss Czech Republic 2020 bylo plné krásných slečen, které se snažily získat korunku a reprezentovat Česko na Miss World. O ředitelce celé soutěže Taťáně Makarenko (30) se říká, že má vždy ta nejpůvabnější děvčata a je to pravda.

Tento ročník byl v lecčem jiný, ale vybrat tu nejlepší byl opět pořádný oříšek. Velkolepé finále si nenechala ujít řada známých českých osobností. Naprosto nepřehlédnutelná byla Dominika Myslivcová (25), o jejíž styling se postaral Sam Dolce

Dominika dorazila v dobré náladě, rozdávala úsměvy na všechny strany, ale přítomní pánové nemohli odtrhnout oči od jejího hříšného outfitu, kterému dominoval hluboký výstřih, který ovšem nebyl nijak vulgární. Dominika celkový outfit zvládla na jedničku a právem jí přistávaly poklony ze všech stran.

Podobně na tom byla i moderátorka Inna Puhajková (34), která dorazila v kanárkových minišatech a vypadala v nich neskutečně roztomile. To se bohužel nedá říct o mladé a nadějné zpěvačce Elis Mraz, která si evidentně spletla akci.

Mezi přítomnými dámami, které si na výběru oblečení daly velmi záležet, působila Elis jako pěst na oko. Podivně zvolený outfit navíc doplnila puntíkovaným šátkem, který by se hodil spíš na nějakou pouťovou zábavu než na finále Miss Czech Republic. Tak snad to příště bude o něco lepší.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy