Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Módní policie Anny Čmuchálkové z Dětí Nagana: Okouzlující Bernášková i Issová a drban Dyk

Módní policie z Děti Nagana.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 53 fotografií
Módní policie

Slavnostní premiéra filmu Děti Nagana se na jednu stranu nesla v duchu elegance, na druhou stranu i nepovedených módních kreací. Červený koberec rozzářily herečky Jana Bernášková (42) a Klára Issová (42), outfit však příliš nevychytal zpěvák Vojta Dyk (37). Na další módní kreace se podívejte v galerii.

Zpěvák Vojta Dyk většinou ví, jak zaujmout dámské publikum, tentokrát se mu to ale příliš nepovedlo. Na slavnostní premiéru filmu Děti Nagana do Slovanského domu přišel v modrých teniskách, stejně barevné čepici, kostkované košili, červené péřové bundě a v ještě jedné zelené parce. Navlékl se, jako kdyby měl strávit mrazivý večer postáváním na ulici, ovšem vzhledem k tomu, že se prošel po červeném koberci a kolem sebe měl dámy v róbách, měl přeci jen zvolit něco slavnostnějšího.

Dvě elegantní dámy

Na červeném koberci oslnila v rudé róbě herečka Jana Bernášková. Šaty na jedno rameno s velikým rozparkem a tenkým zlatým páskem byly od návrhářky Sandry Mark a herečce moc slušely. Vyčesané vlasy do culíku dělaly herečku mladší a červený koberec patřil jenom jí.

Kromě Bernáškové zazářila též herečka Klára Issová. Ta na sobě totiž měla elegantní bílou halenku, dlouhou zlatou sukni a nádhernou růžovou kabelku značky Bulgari, která stojí více než 53 tisíc korun. Outfit doladila o elegantní šperky a Issová vypadala jako opravdová dáma.

Experimentující Pagáčová

Herečka Patricie Pagáčová ráda experimentuje, za což má rozhodně palec nahoru. Tentokrát ji však trochu zradil materiál. Pagáčová na sobě měla fialový kostýmek z jemného klouzavého materiálu, který se však krčil, což byla škoda, protože to ve výsledku vypadalo, jako kdyby herečka vyšla z postele. Pod kostýmkem měla černé krajkové bodýčko, které podtrhovalo její ženskou stránku.

Svým ležérním outfitem na premiéře neoslnil kuchař Jiří Babica, který na sobě měl vínovo-hnědou péřovou bundu, světlé kalhoty a hnědé boty. Takhle příště ne.

V galerii se podívejte na další povedené i méně povedené outfity z premiéry.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy