Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Módní peklo z Czech Social Awards: Halucinace Klusová, cukrová vata Zorka a úděsná Iva

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
móda
Finálový večer Czech Social Awards se uskutečnil za přítomnosti řady hudebních hostů, známých osobností a finalistů. Ceny předali Taťána Gregor Brzobohatá (31), Hana Vagnerová (36), Ester Geislerová (35), Makhmud Muradov (29), Barbora Strýcová (33) a další. Osobnosti českého showbyznysu se na galavečer pořádně vymódily. Kdo zazářil a kdo předvedl největší průser večera?

Hvězdy večera

Anna Šulcová zvítězila v kategorii Inspiration & Influence a právem byla královnou večera. Na galavečer zvolila působivý model z dílny návrhářů Poner a v rudých šatech vypadala úchvatně. Při přebírání ceny na pódiu doslova zářila a byla nepřehlédnutelná.

Velmi odvážné šaty si oblékly Nikol Trojanová (28) a Taťána Makarenko (30), která vynesla model značky Kristianna, který doplnila diamantovo-rubínovými šperky od Gismondi. Obě dámy měly hodně odvážné rozparky. Ředitelka soutěže Miss Czech Republic Makarenko měla chvílemi co dělat, aby neukázala víc, než by chtěla.

Ve zlatavých šatech se na galavečeru ukázala i manželka miliardáře Karla Janečka (46) Lilia Khousnoutdinová a vypadala opět jako éterická víla. Půvabná byla také vítězka kategorie Go Global Jitka Nováčková.

Na půl cesty

Show v netradičních prostorách Uhelného Mlýna provedly moderátorky Zorka Hejdová a Jitka Nováčková. Sympatická Zorka za večer vyměnila hned několik outfitů. Jeden však zaujal nejenom přítomné hosty, ale i fanoušky na sociálních sítích.

Modelka měla v jednu chvíli večera na sobě krátké růžové šaty, ve kterých připomínala cukrovou vatu. V šatech působila jako slaďoučký bonbonek a díky roztomilému kukuči ji snad nejde ani kritizovat. Někteří si však myslí, že právě tenhle model byl krokem vedle.

Na udílení cen dorazila i rapperka Sharlota. Ta se už několikrát nechala slyšet, že na nějaké módní policie kašle a chodí oblečená, jak chce. I tentokrát byla originální a její krátké sexy šaty odhalily dlouhé potetované nožky.

Mimózy večera

Na Czech Social Awards nechyběla ani manželka zpěváka Tomáše Kluse (33) Tamara Klusová. Máma Tamara to má s módou jako na houpačce. Jsou chvíle, kdy všechny překvapí perfektním outfitem a pak jsou tady ty slabší.

Jednu ze slabších chvilek předvedla i na udílení cen. Ve svém stříbrném modelu působila jako cínový vojáček a styl účesu jí zbytečně přidal deset let navíc. Vtipná Iva Pazderková bohužel také šlápla vedle.

Světlý makeup a paruka v kombinaci s rozevlátým modelem ze zpěvačky a herečky udělaly nezdravě vypadající jezinku. Iva Pazderková má svůj osobitý styl, který se však ne vždy setká s chvályhodným komentářem.

Mohlo by vás zajímat

Další články