Dagmar Havlová s dcerou Ninou: Paní Havlová zvolila hezké šaty s liškou, jenže bohužel už ty šaty měla několikrát na sobě. Chtělo by to pořídit už něco jiného! Jinak make-up super, ale měla by zvolit k tomu outfitu jiný typ účesu. Boty a psaníčko chválím, jsou moderní a trendy. Nina též zvolila krásné sametové šatičky, ale opět si vybrala špatný styl účesu. Měla by dát vlasy nahoru a nebo si vytvořit nějaký pěkný drdol. Musím ale chválit její šperky, psaníčko a krásný lak na nehty! Celkový dojem u obou dam: Ujde to.

Beata Rajská: Beatka zvolila nádherné šaty, styl a barva jsou velice moderní a moc jí to sluší. Nic jiného bych ani od Beatky nemohl čekat. Zvolený účes a make-up jsou fajn a svěží. Jediné, co mi vadí na tom outfitu, je kabelka a šperk na ruce, jsou sice hezké, ale doporučil bych je samostatně. Každý kus má jinou barvu, černo-bílá kabelka a hnědo-zlatý šperk k sobě moc nepasují! Celkový dojem: Trendy a svěží.

Petra Faltýnová: Petra zvolila nádherné šaty, které jí krásně padnou a dělají jí sexy postavičku. Jelikož je Petra jižní typ, tak barva šatů, které jsou velice trendy, jí moc sluší! Nesmím zapomenout na její krásné boty, mají úžasnou barvu a hodí se k šatům. Make-up super, ale jedině co bych změnil, tak opět jiný účes a decentnější šperky. Celkový dojem: Je sexy.

Jitka Válková s Mirkem Ciprou: Jitka má překrásné šaty, zvolila nádhernou barvu, která jí moc sluší a dělá jí sexy postavu. Výběr šperků, make-upu a účesu je úchvatný, nemám jedinou připomínku, je krásná a moc jí to sluší. Mirek má krásný padnoucí oblek, čisté boty! Jediné, co bych tam změnil, by byla jiná kravata. Zvolil bych spíš jednobarevnou. Kravata nebyla ani pořádně uvázaná. Mirku, pro příště si vyber jinou barvu a nezapomeň si kravatu pořádně uvázat. Celkový dojem: Velice hollywoodské.

Ornella Muti: Ornella zvolila nádherné zlaté šaty, dělají jí krásnou a sexy figuru. Růžové šupinky z šatů ladí s účesem, ale rozhodně ne k jejímu věku! Klobouk dolů, že vypadá tak cool, ale růžový účes, to je trochu přehnané! Musím strašně pochválit šperk, make-up, zlaté psaníčko a pěkný lak na nehty. Celkový dojem: Je toho zbytečně moc!