Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Modlitba za partnera! Eva Čerešňáková může mluvit o velkém zázraku

Eva je ráda, že Martinovi je mnohem lépe.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Galavečer České Miss byl rozhodně tím, čemu celý rok dávali svou energii. Vyhlášení královny krásy bylo lehce poznamenané smutkem, když se na vydařeném večeru objevila pouze Eva Čerešňáková (31). Její partner Martin je totiž nemocný. A dokonce se mluvilo o tom, že je v umělém spánku. Teď se ukázalo, že modlitby krásné Evy byly vyslyšeny. Jejímu partnerovi se po zdravotní stránce udělalo lépe...

Eva se na Facebooku rozepsala o stavu, modlitbě a zázraku. Je šťastná, že její partner Martin Dietmar je na tom o poznání lépe. "Zázrak. Bůh je všemohoucí a nic u něj není nemožné. Dnes jsou to přesně tři měsíce, kdy jsem Martina s velkými bolestmi vezla do nemocnice. Urgentní příjem, akutní bilární zánět slinivky břišní, těžká forma s mnoha komplikacemi. Strávil více než dva měsíce na ARO v umělém spánku. Lékaři v čele s profesorem a primářem a i jejich kompletní tým zdravotních sester odvedli úžasnou práci. Byly však momenty, kdy Martinovi moc šancí nedávali. Za jeho uzdravení se modlilo a modlí neskutečně mnoho lidí a modlitby byly vyslyšeny, děkujeme," uvedla aktuálně Čerešňáková ke stavu svého vyvoleného.

Oba partneři za sebou nechali kus poctivé práce a i když se objevili kritici, kteří si parádní večer České Miss možná představovali jinak, jistě uznají, že zdraví je na prvním místě. Všichni věříme, že Česká Miss 2018 proběhne už bez problémů.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy