Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Moderátorka nejhoršího pořadu u nás Michaela Jílková: Vážné zdravotní problémy!

Michaela málem přišla o oko.
Zdroj: MF DNES-Michal Sváček, Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Tady šlo doslova o hodiny! Pořad Máte slovo sice patří do kategorie televizního dna, ale i tak by byla samozřejmě škoda, kdyby se moderátorce Michaele Jílkové (48) něco stalo. A ona málem přišla o oko!

Jílková se v Blesku svěřila, že kvůli pracovní vytíženosti nechodila na pravidelné kontroly k očnímu. A to se jí málem stalo osudným. „Měla jsem pocit, že mi něco překáží na řase, tak jsem se ji snažila očistit. Pak jsem začala vidět černé tečky,“ říká moderátorka, která nakonec skončila v nemocnici s natrženou sítnicí oka.

„Pak už mě oko začalo hodně bolet. Hlavně při čtení. Tak jsem zavolala do vojenské nemocnice, abych se objednala,“ dodává Míša s tím, že pak už měly věci rychlý spád.

„Pan doktor Jaroslav Madunický mi řekl, abych okamžitě přijela. A dostala jsem vynadáno. A moc." Prý ještě den či dva a mohla o oko nenávratně přijít! Naštěstí laserová operace všechno zachránila. Proto Jílková apeluje na všechny: Choďte pravidelně na kontroly! Zvlášť když jste krátkozrací.

Související články

Další články