Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Moderátorka Ester Janečková v slzách: Její synovec (†14) spáchal sebevraždu, protože byl gay! Co se přesně stalo?

Ester Janečková prožívá těžké chvíle.
Zdroj: herminapress.cz, facebook.com

Půvabná moderátorka pořadu Pošta pro tebe Ester Janečková (41) prožívá jedny z nejhorších chvil. Její milovaný synovec Filip (†14) spáchal sebevraždu. Nedokázal odolávat zlým lidem, kteří se mu posmívali za jeho homosexuální orientaci, a rozhodl se minulou neděli ukončit svůj život.

„V neděli spáchal sebevraždu. Byl gay, a přestože věděl, že ho celá jeho rodina miluje, trpěl nepřijetím a výsměchem společnosti. Tak to napsal ve svém dopise na rozloučenou… Filípku, nikdy na Tebe nezapomeneme a slibujeme, že budeme bojovat proti veškeré homofobii,“ napsala Janečková na svůj facebookový profil.

Sympatický chlapec měl celý život před sebou. Přesto si mladý Filip, který ukončil svůj život ve čtrnácti letech, nedokázal poradit se zapšklostí společnosti, která se dokáže k homosexuálně orientovaným lidem chovat neskutečně zle. Neustálé nadávky a narážky na orientaci zasahovaly do života Filipa natolik, že se zřejmě uchýlil k myšlence, že už v tomhle světě nechce žít.

Související články

Další články