Selfies se už se zařadily do běžého lidského života. A Evropa 2 rozpoutala další šílenství. Fotky zády nahoře bez a téhle mánii nepodlehli jenom oni!

Dokonce uspořádali soutěž o nejlepší fotku zády nahoře bez, kam se už přiihlásily stovky lidí a tuhle akci podpořili i samotní moderátoři, třeba Zorka Hejdová, Markéta Ježková, Jindra Ekl, Tomáš Zástěra a Nasty. Tváří kampaně se stala Zorka Hejdová, která jako první zveřejnila fotku sebe vedle polonahé Miley Cyrus.

„Viděli jsme pár takových fotek na Facebooku. Třeba u Rihanny nebo Miley Cyrus. A přišlo nám to jako supr sranda na léto. A tak nás napadlo, že vyzveme naše posluchače, aby se vyfotili na nějakém originálním místě také zády nahoře bez. Vždycky, když si projíždím galerii, tak se nasměju. Jsem nadšená, jak to naše fanoušky chytlo a některé fotky jsou naprosto úžasné,“ řekla k tomu Zorka.

„Dokonce jsme svlékli i Bena Cristovaa, který přišel jako host do letní Ranní show. Markéta byla nadšená,“ dodává moderátor Tomáš Zástěra.

Ve galerii se najdou opravdu hodně zajímavé kousky, tak například se tam objevila celá svlečená svatba nebo partička slečen, které šly do naha před Eiffelovkou během výletu do Paříže.