Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Moderátor Petr Vojnar skončil v nemocnici! Vážná operace…

Petr musel na velmi bolestivou operaci.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Musel na operační stůl! Moderátor Petr Vojnar (41) se před časem stal pyšným otcem. A právě role rodiče ho donutila, aby si dal do pořádku své zdravotní neduhy. Putoval tak do nemocnice, kde mu lékaři vylepšili dolní končetinu.

Vojnar eXtra.cz přiznal, že operaci dlouho plánoval, ale podstoupit zákrok ho donutil až jeho milovaný syn Sebastian, který se narodil v březnu letošního roku. „Nechal jsem si kvůli synovi opravit nohu, abych nebyl tatínek invalida… Šlo o plánovanou operaci zvanou osteotomie. Musím říct, že to dost bolí, takže jsem pořád trošku v rauši a motá se mi hlava. Za chvíli mě čeká rentgen, zda je vše v pořádku,“ vysvětlil eXtra.cz oblíbený moderátor, který se na Facebooku zviditelnil tím, že jako jeden z mála se pustil do youtbera Mike Pána – čímž si u lidí vybudoval velký respekt.

Vojnar si pár dnů poleží v Nemocnci Na Františku a následně oslaví s rodinou vánoční svátky. „Na to se děsně těším. Potom mě čeká opět hromada práce,“ dodal oblíbený moderátor.

Co je osteotomie? Je to protětí kosti, nejčastěji pilou. Slouží k úpravě osové úchylky, prodloužení či zkrácení kosti (po protnutí kosti se kostní úlomky sestaví do žádoucího postavení, které se zajišťuje osteosyntetickými prostředky – šrouby, dráty, dlahami, hřeby, zevními fixátory).

Související články

Další články