Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Moderátor Kraus to schytal od svých fanoušků kvůli fotkám mrtvých zvířat! Pak zazmatkoval na Facebooku!

Tomáš Kraus s Michaelou Fialovou a mrtvým srncem.
+ Další fotografie
Moderátor VIP zpráv Tomáš Kraus vyrazil na lov srnce. Doprovod mu dělala lovkyně Michaela Fialová a další zkušený myslivec. Kraus fotky z lovu naházel na svůj Facebook. A strhla se mela. Kraus totiž kvůli lovu ztratil mnoho fanoušků.

Tomáš Kraus to jistě myslel dobře. Vyrazil na lov s Michaelou Fialovou a pak si dal na Facebook fotky, že tahle reportáž bude tedy síla.

Ale fanoušci jsou v šoku. Krausovi okamžitě začali vzkazovat, že s ním už nadobro skončili, že je vrah zvířat a že u nich hluboce klesl.

Tomáš Kraus udělal to nejhorší, co mohl. Místo toho, aby svým fanouškům vysvětlil, že lov zvířat má v Česku velkou tradici, tak vyměkl a fotky z Facebooku smazal.

Takže Kraus nyní vypadá nejen jako lovec, ale taky jako pokrytec a srab. Tak doufáme, že alespoň ta reportáž bude mít nějakou úroveň, když už Kraus kvůli ní přišel o tolik fanoušků.

Mohlo by vás zajímat

Další články