Před necelým týdnem obletěly český mediální svět fotky Patrikovy přítelkyně Nikoly, se kterou moderátor Evropy 2 láskyplně vrká už tři roky. A kdo je tedy ta nová blonďatá kočka, která je s ním na baru? Nikola to není.

Moderátorská ikona Patrik Hezucký trávil téměř celé léto se svojí krásnou blonďatou přítelkyní, kterou mu může leckdo závidět. Oba svorně tvrdí, že jsou stále velmi zamilovaní a že jim to ve vztahu skvěle klape. Není tedy jasné, proč by moderátor Evropy 2 hledal štěstí jinde. Kdosi nám do redakce poslal fotky, které ale zdánlivě vystihují opak.

Sexy blondýnka na baru se s Patrikem skvěle baví a je na první pohled vidět, že si skvěle rozumí. Po našem pátrání je však jasné proč. Tahle kráska je Patrikova kolegyně z Evropy 2 Markéta Ježková, která dotváří Ranní Show jako zprávařka. Že si spolu rozumí nejen v soukromí, ale i v éteru, dokazuje jejich obrovská fanouškovská základna na Facebooku a vysoká poslechovost.

Patrika můžete vidět v nejbližší době na akci Loučení s létem na Holkově 2014 anebo každý všední den v Ranní Show Evropy 2.