Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Modelku baví vzrušovat kolemjdoucí: Na veřejnosti na ně vystrkuje zadek a prsa

Brittanya Razavi: Influencerka se svléká na veřejnosti, ukazuje prsa a zadek
Zdroj: Instagram Brittanya Razavi
+ Dalších 11 fotografií
Provokatérka

Instagramová influencerka, která miluje provokaci. Polonahé fotky na veřejnosti, udivené i pohoršené pohledy kolemjdoucích. Erotické prádlo, chloupky vykukující z miniaturních tangáčů a zařízlé outfity. To všechno je Brittanya Razavi.

Plastiková Brittanya Razavi ráda provokuje

Říká si televizní osobnost. Brittanya Razavi působí ale hlavně jako modelka na Instagramu, kde ji sleduje skoro sedm milionů fanoušků. Sociální sítě totiž doslova bombarduje svými lechtivými obrázky. Brittanya se vyžívá v nahotě, a to převážně na veřejnosti. Baví ji fotit odvážné snímky a zachycovat přitom kolemjdoucí a jejich udivené, vzrušené a někdy i pohoršené výrazy ve tváři.

Brittanya se netají tím, že ji z několika obchodů už vyhodili, a tokvůli tomu, že do nich přišla oblečená neoblečená. To, že exotické krásce kouká zpod jakési síťky celý zadek, je jen ta nejmenší provokace. Jindy vyrazí jen v podprsence, bez ní nebo v miniaturních bikinových kalhotkách, ze kterých leze houští pubických chloupků. Brittany se nebojí zařízlého oblečení ani toho čistě erotického a průhledné i síťované kousky vynáší hrdě na ulici. Své plastikami vylepšené tělo si hýčká a ráda se jím chlubí.

Influncerka prožila i vězení

Kráska s božským tělem se mihla i na televizních obrazovkách, konkrétně v seznamovací reality show Rock of Love či pořadech Charm School a I Love Money. Šestatřicetiletá kráska mexického původu ale neměla vždy na růžích ustláno. Její otec skončil ve vězení, když jí bylo 15. Právě v tolika letech se jí navíc narodilo první miminko. Brittanya byla také odsouzena na šest měsíců vězení kvůli útoku na jinou ženu.

Podívejte se do naší nejzařízlejší galerie.

Související články

Další články