Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Modelku (†20) chtěli znásilnit dva muži. Ona raději vyskočila nahá z okna!

Modelka místo znásilnění volila smrt.
Zdroj: profimedia.cz
Byla mladá a krásná a měla celý život před sebou. Modelka Gulay Bursali (†20) ale ukončila svůj život sebevraždou. Aby unikla znásilnění realitního agenta a jeho kamaráda, raději se zabila. Nahá vyskočila z okna.

Měla rozjetou kariéru modelky a vydělávala velké peníze. Celý život měla před sebou. Stalo se ale něco, s čím nikdo nepočítal. Mladou modelku Gulay Bursali chtěli znásilnit dva muži. Ona se ale nenechala a raději volila smrt.

Gulay vyrazila se svým přítelem Enginem na výlet do Istanbulu, kde si pronajali byt. Až se zabydleli a vybalili si věci, vyrazili s přáteli do blízkého baru. Celý večer se dobře bavili a těšili se ze společných chvilek. Jenže to ještě netušili, co se stane, až se vrátí do bytu.

Když přišli z baru, byl v bytě realitní agent, který jim pronajal na víkend byt. Vůbec nechápali, co tam dělá a jak si mohl dovolit do bytu vejít jen tak. Když se začali dohadovat, agent s kamarádem zmlátili Engina, vzali mu mobil a zamkli v jedné z místností, aby nemohl utéct.

Pak se oba vrhli na Gulay, odtáhli ji do pokoje, který zamkli a chtěli ji znásilnit. Ona se ale nedala a vylezla oknem ven. Mužům řekla, že pokud se ji pokusí znásilnit a vtáhnout zpět do bytu, skočí a budou z toho mít velký problém.

Gulay byla bezmocná a volala o pomoc. Uslyšel ji jeden ze sousedů. „Dívka byla nahá a na někoho křičela, že pokud se ji budou snažit vtáhnout zpět do bytu, tak že skočí. Volala o pomoc,“ řekl soused, který zaslechl její křik.

Ten si nejdřív myslel, že se jen dohadují nějací puberťáci. Když ji ale viděl nahou viset na římse, došlo mu, že je to vážné. „Zavolal jsem policii, než jsem ale stačil položit sluchátko, dívka opravdu skočila,“ dodal soused.

Gulay se nechtěla nechat znásilnit, tak raději zvolila smrt. Policie po příjezdu vysvobodila jejího přítele, který byl z celé situace v šoku, a vyhlásila pátrání po realitním agentovi a jeho kumpánovi.

Související články

Další články