Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Modelka z děcáku Veronika Kašáková touží po velké rodině. Není už náhodou ale těhotná?

Modelka z děcáku Veronika Kašáková touží po velké rodině. Není už náhodou ale těhotná?
Zdroj: ceskamiss.cz
+ Další 4 fotografie
I když je zavalena prací a chtěla by na své kariéře dál pokračovat, tak se bývalá finalistka České Miss Veronika Kašáková rozhodně nevyhýbá ošemetné otázce kolem rodiny. Přece jen ona své dětství neprožila zrovna jako v pohádce. Opravdu by teď do zakládání rodiny šla po hlavě?

„Chtěla bych dvě vlastní děti a taky chci další děti adoptovat. Nedokážu říct počet, ale závisí to na rodině, jaká jednou budeme. Chci dát dětem maximum, takže musím hodně pracovat,“ svěřila se půvabná Veronika Kašáková během focení pro svůj nadační fond s dětmi z dětského domova.

„Letos mám spoustu práce a cestování po dětských domovech v celé republice v rámci projektu Nový start s Veronikou. Nikam na dovolenou se tedy nechystáme, možná jestli to vyjde na pár dní do Chorvatska, ale založila jsem teď nadaci, věnuji se dětem, přestěhovali jsme se do nového domu, tak mám teď spíš pracovní léto,“ směje se charismatická modelka.

„Prodělala jsem transformaci. Konečně stojím na vlastních nohách a jsem za to šťastná,“ dodává Veronika.

Veronika spolu s dětmi z dětského domova ve Vysoké Peci nafotila pro svůj nadační fond sérii fotografií Děti prý nemohly dospat a Veronika jim udělala den dle jejich představ.

V rámci svých aktivit se věnuje převážně problematice dětí a mladistvých vyrůstajících v dětských domovech. Pomáhá jim s novým startem a s osamostatněním se. Ze statistik vyplývá, že 70 % bezdomovců v ČR prošlo dětským domovem. Děti mívají často zakódováno, že nejsou okolím milovány. Veronika se snaží dětem pomoci porozumět a vypořádat se s tím, co je trápí.

Související články

Další články