Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Modelka s ošklivým syndromem nafotila lechtivé fotky! Chce změnit svět modelingu!

Modelka s ošklivým syndromem nafotila lechtivé fotky! Chce změnit svět modelingu!
Zdroj: instagram
+ Dalších 11 fotografií
Krása není všechno, to sice může být pravda, ale ve světě modelingu tohle tvrzení jen tak neplatí. Jenomže svět módy v posledních letech boří všechny bariéry. Dnes může být modelkou každý, baculka i holky s pokřiveným obličejem. Takovou je i Caitin Stickels se Schmid-Fraccaro syndromem kočičích očí!

Caitin Stickels je devětadvacetiletá modelka a umělkyně, která se narodila s ošklivým syndromem, který jí způsobuje pokřivení v obličeji. Říká se mu také syndrom kočičích očí, neboť ti, kteří jsou jím postiženi, mají zvláštní tvar očí.

Evidentně tedy nejen těch! Nicméně její vada na kráse ji nikdy nijak nelimitovala, jak sama říká, a nakonec se své slávy dočkala. Od malička byla přírodní typ, jak sama tvrdí. "Už jako malá jsem pořád běhala po lese. Šla jsem tam vždy hned ráno a vracela jsem se až večer za tmy, aby mě nikdo neviděl. Vždycky jsem byla hodně přírodní typ." Umělecká duše se v ní asi nezapře, to je vidět.

A jak říkáme, v dnešním světě je možné všechno, a tak Caitin s pomocí Instagramu objevil i proslulý fotograf Nick Knight, který ji oslovil, aby s ním nafotila nějaké fotky. A také že je nafotili! Přímo pro V magazin A už byla sláva na světě!

Caitin se rázem z ošklivého káčátka stala žádanou modelkou. S přicházející slávou se srovnává dobře, paradoxně spíše sklízí pozitivní reakce. Sama by chtěla změnit svět modelingu. "Chtěla bych, aby si díky mně lidé uvědomili, že dnes už neexistují žádné limity. Můžete být, kým chcete a kdy chcete," svěřila se modelka v rozhovoru pro Cosmopolitan.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy