Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Modelka Pavlína Němcová stráví Vánoce s exmanželem, který jí ukradl syna!

Pavlína na archivním snímku se svým synem.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Pavlína Němcová je už 24 let hrdou maminkou krásného syna Alaina. Bohužel její mateřská láska v minulosti prošla peklem, ale dnes je už všechno zlé pryč, a tak přišlo období odpuštění a lásky.

Dlouhých dvanáct let se modelka Pavlína Němcová (43) soudila se svým bývalým manželem o syna Alaina (24). Tehdy jí malého doslova ukradl a využil francouzské soudy k tomu, aby Pavlína neměla absolutní moc ani právo vidět své dítě.

Je to už dlouho, z malého Alaina je mladý muž, a jak se ukázalo, čas zahojí všechny rány. Pavlína totiž už poněkolikáté stráví vánoční svátky s exmanželem a jeho rodinou.

Možná se Pavlína také cítí líp i díky tomu, že má nového přítele a oporu v jednom. Jejím vyvoleným je už přes rok Aoni Ahdaba, syn libanonského poslance Misbaha Ahdaba. A co si budeme povídat, vedle exmanžela Pavlíny nový přítel vypadá jako výhra v loterii.

„Na svátky odlétám do Francie, kde se svou rodinou strávím Štědrý večer. Je to trochu jiné než u nás, ale mně to vyhovuje. Pro mě je důležité být se synem. Po svátcích se vracím a Nový rok už přivítám se svým přítelem,“ řekla Blesk.cz Němcová.

Související články

Další články